Treść opublikowana przez klysek
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
mechanik i jego pomocnik zarowno jaki i obserwator na stanowisku pracy musi byc trzezwy
-
Spociki Łódzkie
a bo ty to masz najlepsza fure z nas wszytskich
-
Spociki Łódzkie
Bart ten bajer z tymi szybami i kluczykiem u nas dziala
-
Spociki Łódzkie
ty ja mam tylko 1.6 ADP 101 KM no jeszczde z Bratkiem bedziemy gadac ale jak dla mnie
-
Spociki Łódzkie
no i gitez majonez z LDZ bedziemy musieli wystartowac gdzies o 6 chyba nie
-
Spociki Łódzkie
to juz z Pozniakmi musisz gadac w praqcy pozytywnie ekipa dobra opieprzax sie mozna rowno a godzinki leca takze chyba zabawie tak jakis czas
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 17:35_________________________________________________dla wycieczkowiczow na ogolnopolski http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154857.new#new :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
dobra pany mowie wam narka do jutra
-
Spociki Łódzkie
no baaaaa szybkie przekflifikowanie z listo :wink4:nosza w budowlanica polak potrafi :>[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:32_________________________________________________ bo jak wracalem byla juz 15 i stwierdzialem ze was juz nie bedzie
-
Spociki Łódzkie
nie teraz bede w ekipie wykoniczxeniowej w nowo wybudowanych blokach :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:28_________________________________________________tzn. wykonczeniowka mieszkan
-
Spociki Łódzkie
jutro musze sprawdzic bo ciekawy jestem lece w kokon bo jutro do nowej pracy cisne [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:25_________________________________________________i zeby nie bylo do 16
-
Spociki Łódzkie
no nie chce mi ie juz gonic na dol zeby sprawdzic a ty masz ?????
-
Spociki Łódzkie
Bart wiedziales o takich gadzetach u nas ???? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1466.0
-
Spociki Łódzkie
czyli od Mariusza 50 min
-
Spociki Łódzkie
jak to jaka z okazji zakoniczenia zniw
-
Spociki Łódzkie
:>[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 21:59_________________________________________________Bart niunie otwierasz z kluczyka czy pilota ???
-
Spociki Łódzkie
a ja tez czesto widze ta furmane na Łagiewnickiej [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 21:57_________________________________________________ nic nie boj
-
Spociki Łódzkie
szkoda bo mi niedziela na 100% odpada ;( ale sobota jak ajbardziej nawet od samego rana na sobote sie pisze na 100%
-
Spociki Łódzkie
ale piatek sobota czy sobota niedziela
-
Spociki Łódzkie
a gdzie kiedy a z reszta po co mi to wiedziec ja jestem jak najberdziej za
- Spociki Łódzkie
-
Ile pali Wam gazu?
witam mam 1.6 ADP i tak sie zastanwialem czy to duzo jak na trasie spalil mi 11/100 w komplecie z tobolami i na klimie czy normalnie pali bo w miesicie wychodzi podobnie
-
Spociki Łódzkie
a moze dzisiaj jakis widzonko ??????
- Spociki Łódzkie