Treść opublikowana przez klysek
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
a jak :gwizdanie: nie ma co plakac tylko o sloneczko pielgrzymke walnac do Czestochowy
-
Spociki Łódzkie
dobra pany ja lece dobrej nocy narka
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ja tam jede pierwszy raz na ogolniaka i mysle ze czy bedzie tam tlum ludzi czy nie liczy sie zeby poznac ludzi z klubu
-
Spociki Łódzkie
to tzreba sporzadzic liste i wysalac na prv do rem1k
-
Spociki Łódzkie
a ciocia Basia bedzie ????? no i z innej beczki co robimy z tymi wlepami lykamy takie jak sa ?????
-
Spociki Łódzkie
moze damy baby w zastaw i jakies inne krzewy zabierzemy ze soba do pieczar :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no zobaczymy przynajmniej sie razem i jeszcze mariusz bedzie
-
Spociki Łódzkie
:gwizdanie: ale pewnie moj krzaczek bedzie chcial pokoj 2
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
no mi tomes przed chwila ze miejsca sa nie ma problemu
-
Spociki Łódzkie
no teraz sie zorientowalem ze @ ale juz pocisnalem priv to z lodzi pocisnie troche osob wiecej niz na spota
-
Spociki Łódzkie
no to nie wiem o co mu chodzi wysalem wiadomosc a na liscie jak mnie nie bylo tak nie ma
-
Spociki Łódzkie
barterk wyslelm wiadomosc do bienika przez forum a on mi napisal ze mam wyslac zglosenie na pw co to jest to jest priv chyba nie ?????
-
Spociki Łódzkie
no dla mnie tez jest ok troche sie przytnie i bedzie gitarra ;( wysyalem do Bienika na PW zapis na ogolniaka do tego Jarosławaca :decayed: ciekawe czy jeszcze sie zalape na jakies miejsca bo jest tylko 150
-
Spociki Łódzkie
i widze ze Mariusz z rodzina tez leci
-
Spociki Łódzkie
no i widze ze pan Bartek juz na liscie ja chyba tez sie dxisiaj ulokuje na niej w koncu obiecalem sobie
-
Spociki Łódzkie
a no kuc zelazo trzeba poki gorace [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 22:49_________________________________________________dobra pany ja lece do pieczarey spac milej nocki
-
Spociki Łódzkie
aha czyli pewnie nie duzo czasu zosyalo zeby sie zaciagnac
-
Spociki Łódzkie
no ja sie musze zastanowic a powiedz mi jak to jest czy jak tam na liscie sa 64 miejsca to bedzie jak cos mozliwosc jeszcze dokoptowania kogos czy juz nie ????
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no tak wy moje warzyweczka- Spociki Łódzkie
czesc dziadki to :polew:co panie Bartek cisniemy do Jaroslawca ????- [B5 ADP] Szybko palą się żarówki
mam pytanie czy u was tez tak szybko spalaja sie zarowki ????? ja przynajmniej raz w miesiacu musze ktoras wymienic albo postojowki,mijania co moze byc przyczyna ?????? Vag byl podlaczony i wszytsko :good:- Spociki Łódzkie
:polew: :polew: szkoda pradu na TV marnowac- Spociki Łódzkie
:polew:k**wa 16 min meczu i przegrywamy 2-0 :polew: :polew: - Spociki Łódzkie