Treść opublikowana przez Hosse88
-
[ALL B5] Nagłośnienie, subwoofer - informacje
a gdzie sa te 2 w tylnej polce? u mnie po VINie tez wychodzi ze ma byc 8 ale tez znalazlem 4 z przodu w drziach 2 z tylu w dzwiach a gdzie kolejne 2??
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
panowie sprawdzilem na allegro i ceny sa dosyc sporo wieksze: http://moto.allegro.pl/item885074129_felgi_18_wzor_s_line_audi_vw_mega_promocja.html jak za sama felge to jest kosmicznie drozej, Polscy sprzedawcy wykrecaja sie jakimis certyfikatami ale czy aby napewno? jakos nie chce mi sie w to wierzyc wydaje mi sie ze poprostu tez sieja chine tylko inaczej zapakowana... moze ktos cos wiecej powiedziec o tym??
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
tzn apropo opon to chyba nie sa chinole, zapomnialem nazwy, koles podal mi 2 albo 3 do wyboru ale pierwszy raz je w zyciu slyszalem wiec ni hu hu nie pamietam. jak sie zdecyduje na zakup u niego to wtedy bede myslal, musze sprawdzic z ciekawosci ile kosztowaly by tutaj jakies markowe lacie
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
wiadomo tez zalezy jak kto i gdzie jezdzi, roznie moze te felgi eksploatowac, pociesza mnie fakt ze sprzedajacy ma 100% pozytywow. no nic jeszcze mam czas wiec bede sie zastanawial... a apropo tego czy to jest napewno ten rozstaw, to ja mieszkam 7km od sprzedawcy wiec wiadomo, polaczek wynegocjowal sobie zalozenie w tej cenie a opony oczywiscie ze moge wybierac inne cena samej feli 17' to cos kolo 270f nie mam kalkulatora ale to tak mniej wiecej 4.5 x 270 = ? i chyba tez uderze w 18' bo sa niewiele drozsze i o wiele ladniejsze ale jeszcze zobaczymy, szukam jakis interesujacych uzywek w okazyjnej cenie na ebayu i w innych zrodlach anoz moze trafie ori... zobaczymy mam czas...
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
thx
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
opony nie wiem, tak jak pisalem podobno jakies srednie, ale pocieszajace jest to ze sprzedawca ma 100% pozytywnych opinii, wiec moze nie rozsiewa strasznej lipy. ale tutaj znalazlem jeszcze lepszy deal: http://cgi.ebay.co.uk/18-RS8-ALLOY-WHEELS-WITH-TYRES-FIT-AUDI-AND-VW-B-STYLE_W0QQitemZ260517648850QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET?hash=item3ca80fd9d2 czyli 18' za jakies 1880 z opona, tylko te maja rozstaw 5x112 a nie wiem dokladnie jaki ma b5 :/
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
no wlasnie chyba bede musial kupic i sie przekonywac na sobie...
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
nie chodzi mi o to czy jest to fajna felga itp, chodzi mi o to czy wiadomo cos o jakosci tych chinoli i o to jak one sie beda sprawowaly.
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
to nie jest tanio, to normalna cena nie jest to okazja i nie tylko u nich mozna kupic te fele za ta kase, ale u nich pasuje mi bo mam do nich 7km gdyby cos sie dzialo niedobrego a nie jest to zadna wysylka itp...
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
tak opony sa nowe nie pamietam firmy ale sprzedawca mowil ze jest to wyposrodkowanie miedzy cena a jakoscia ale wiadomo jak to sprzedawca, jest w stanie powiedziec wiele zeby sprzedac swoj produkt...
-
[ALL] Co o tym sądzicie?
co myslicie o tym, bylem tam i gadalem ze sprzedawca sa to chinskie podroby podobno dobrej jakosci, cena jest kuszaca wraz z oponami sprzedaje to po 390f czyli jakies 1800 PLN ale nie wiem czy sie na to decydowac moze ktos moglby cos doradzic?? http://cgi.ebay.co.uk/17-RS8-ALLOY-WHEELS-Audi-VW_W0QQitemZ260517068885QQcmdZViewItemQQptZUK_CarParts_Acc_Wheels_tyres_Trims_Car_Rims_ET?hash=item3ca8070055
-
[ALL] Jakie felgi
dzieki za informacje ja jeszcze przespie kilka nocek i zastanowie sie 16' czy 17' ale widze ze sporo osob walkuje to pytanie
-
[ALL] Jakie felgi
ok dzieki
-
[ALL] Jakie felgi
kurcze myslalem ze Twoje lacki sa wyzsze ale jak to juz jest 45 to sa wystarczajaco niskie wlasnie o takim profilu myslalem, a jak komfort jazdy i reakcja tych felg na dziury itp.
-
[ALL] Jakie felgi
wyglada ok nie trzeba opuszczac, ladniej byloby opuszczone ale tak tez jest ok. a jaki rozmiar opony? szczerze mowiac myslalem nad nizszym profilem.
-
[ALL] Jakie felgi
moglby ktos wrzucic jakies zdj b5 avanta na 17' na seryjnym zawiasie.
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych 16-stkach? Oryginał czy podróba?
podepne sie,mam ten sam problem, czyli nie wiem czy 16 czy 17'', wlasciwie wolalbym 17 ale nie wiem jak z ustawieniem wysokosci, czy do 17 trzeba opuszczac auto? moze ktos wie gdzie znajde zdjecie a4 na 17 na seryjnych zawiasach?
-
Nowicjusz - wątek powitalny