Treść opublikowana przez mozilla
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam w subteam Avant
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
[B5 ADP] 15.5 Silnik jest zapetlony???
hey :th: Nie jestem pewien ale to ta klapa jest odpowiedzialna za nawiew świeżego powietrza. Czyli ten przycisk recylkulacji powietrza w pojeździe. Takie auto z strzałeczką. jak masz cały czas otwartą to nonstop bierze świeże powietrze z zewnątrz i wicevrsa.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witaj w subteam Avant
-
[B5 ADP] 15.5 Silnik jest zapetlony???
hey :th: Miałem coś podobnego w Warsztacie jest fotostory jak sobie poradziłem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Oj świażak grozi ci nie czytałeś regulaminu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey hello :th: welcome new user :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam :th: :th: :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam zadowolonego usera
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam fana(kę)
-
Dziura w bagazniku ?
hey :th: :drool: aż sam sprawdzę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Miło słyszeć takie słowa o witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: w tym dziale to się przywitać możesz a pytanie zadaj w odpowiednim bo teraz to uzupełnij profil o dane twojego auta to pomoże forumowiczom w pomocy w twoim problemie z a teraz szybko edytuj post Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam :audi: :audi: :audi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana w subTeam Avant
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witamy new
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam i popieram kolegę z tym TDi
-
[B5 AFN] Czarny dym z rury wydechowej 1.9 TDI (110km) 1997rok Avant
hey :th: ja mam podobnie jak dam dzidę po trasie na zmianie biegu jest taki moment że mam czarny dymek minimalny. A na postoju jak szybko przydziduję to też jest na początku dymek
-
klima słabo działa
hey :th: to jakaś tajemnica? czy możesz wyjawić w ogólniku problem i jak sobie poradziłeś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam w subTeam Avant