Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mozilla

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mozilla

  1. hey :th: Na studiach miałem kumpla co jeździł dużym TIRem Baniakiem z Gazem i powiedział małe co nieco jak to jest z tym gazem do aut. Sprawa ma się tak ma kursy z lepszym gazem to znaczy gaz ma dwa składniki podstawowe jeden jest droższy ale auto indzie lepiej i tu jest pies odkopany. kurs po stacjach znanych i mniejsze prywatny stacje biorą i kombinują z tańszą mieszanką. W BP mają swoje auta i tankują w dużych rozlewniach. Kumpel tankuje się w Gdańsku i jedzie po zachodniej stronie Polski po góry następnie tankuje się albo koło Dorohuska jest rozlewnia z cystern od Ukrainca (jakość jak zrobił minę już wiedziałe co ma na myśli), albo gdzieś przy granicy Białoruskiej. A wozi do znanych stacji Paliwowych. Jak biorą shit to tam gdzie niema konkurencji. Zgodnie z przysłowiem POLAK prosto świeczki nie postawi jak nie marna mieszanka to do zbiornika wchodzi 120% paliwka miałem dwa auta na gaz i widziałem różne mixy :drool:
  2. hey :th: Ja miałem problem kiedyś z Vectrą 2.0 z 1992 przy po setce zaczynał mi zegarek na ręce dzwonić Co ja się nie wyważałem Koledzy w mieście jest kilka zakładów oponiarskich pojechałem na wyważanie i na test trzęsie to do następnego na wyważarkę a ten do mnie kto ci nabił taki ołów w tym miejscu wyważarka pokazuje inne miejsce :drool: szok. jadę do następnego a ten w innym miejscu przybija ołów łapska opadają na tych znachorów. Fele mieniałem i opony poduszki silnika zawieszenie robiłem i dalej zegarek dzwonił po setce. nie wiem co był w tym aucie sprzedałem bo rdza gryzła i wtedy kupiłem pierwsze i jest git
  3. hey :th: no to może problem tkwi w płynie do spryskiwaczy Dzisiaj bełtają tego tyle ... sprawdzałeś na innych producentach ja stawiam auto pod blokiem gdzie rośnie kilka lip. Jak ruszam w miasto to muszę porządnie przepłukać szybę bo jakieś soki te lipy puszczają i na szybie masa kropeczek które trudno schodzą
  4. hey :th: Jak szyba nowa to może pociągnięta jest jakimś woskiem odtłuszczenie powinno pomóc
  5. mozilla odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    hey :th: git bryka warto odgrzać
  6. hey marny opis podałeś jeżeli brak nadmuchu to masz problem z silniczkiem wiatraka
  7. hey :th: Witam w SuBTeam Avant
  8. hey :th: hm według kodów to taki jak 50.1 nie jest opisany. ale po podłączeniu do wag-a wszysko ci wykaże jakie są błędy klimatronika.
  9. hey :th: witam
  10. hey :th: witam
  11. hey :th: witam
  12. hey :th: witam
  13. hey :th: Chełmiak wita Chełmiaka Uzupełnij profil bo dostaniesz :audi: :audi: :audi: :audi:
  14. hey :th: witam w subTeam Avant
  15. hey :th: Nie dawno rozkręcałem i reanimowałem silniczek ale u mnie był od klapy centralnej tu masz jak się do niego dobrałem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13920.0.html a ten o którym piszesz to nie jestem pewien ale to może być ten co go widać z tego foto odkręć pod kierownicą i widać go koło pedału gazu
  16. hey :th: witam Avant subTeam
  17. hey :th: Ja znowu nie lubię Windowsa i jego przeglądarki IE która jest niesamowicie zagrożona atakami. A za to najlepiej czuję się w LINUXie dystro SuSe dlaczego Mozilla Bo w linuxie mamy kilka tysięcy programów do zainstalowania na jednej płycie, (windoza daje nam system nieciekawą przeglądarkę i chyba tyle? bo więcej to trzeba dokupić za kase lub wgrać free soft który jest naszpikowany szpiegami i innym plugastwem przez nieszczelny sysytem operacyjny wyciągającym z naszych kompów dane.... i co ważne naklejkę na obudowę kompa za ponad 300PLN ) LINUX jest Systemem darmowym i podczas instalacji podstawowej mamy wgrane kilka set programów od edytora tekstowego OpenOffice do jakiś potrzebnych do wykonania galerii fotograficznych no i dostajemy kilka przeglądarek Operę, FireFoxa, Koqueror itd.. i oczywiście na początku dostawałem Mozille dzisiaj zmienili nazwę na SeaMonkey. A mozillka pozostała mi w pamięci bo napisałem w edytorze HTML pierwsze moje strony internetowe i w pracy na serwerze była :> ale to były czasy PS Na tym forum jakoś nie spotkałem do tej pory kogoś by logował się z Linuxa linux = bezpieczeństwo w sieci linux = bezpieczeństwo w sieci Soory za wykład alle propaguje wolne opragromowanie
  18. Hey :th: Jak by do mojej to bym brał nr.2
  19. hey :th: Aż sam zajrzałem do swojej i u mnie wszystko spoko A czemu u innych kuca
  20. hey :th: Git :thumbup: mam podobne tylko starsze o jedną wiosnę
  21. hey :th: witamy :audi: :audi:
  22. hey :th: witam avant jest git
  23. hey :th: witam usera TDI
  24. hey wania :th: witam
  25. hey :th: witam fana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.