Treść opublikowana przez mozilla
-
[B5 ADP] Wyświetlacz temperatury od klimatronica nie działa
hey :th: Na 100% do lutowania złącze tz tasiemki znam kilka przypadków u mnie nie wszystkie przyciski zawsze działały po lutowaniu wszystko OK
-
Windows Vista i problem z przegladarka
hey :th: Koledzy a może do netu Linux SuSe 10.2 nie mam problemów z wirusami skanowaniem i tak dalej co trzeba robić w Micro$$szicie porządny firewall i system nie muli. WiFi na Lenovo IBM śmiga I jestem hepy bo nie kupiłem nakleyki MS na spodnią obudowę lapka
-
[B5 AFN] cudak na serwisie
:th: :th: może u ruskich zatankował A furkę spłacać trzeba to na wache oszczędzić chciał.
-
[B5 AFN] Wykręcenie silniczka klapy centralnej fotostory
hey :th: Tylko pod napięciem działa to ramię (Bez napięcia ramie jest tak jakby zablokowane ponieważ przełożenie jest duże na trybach) włącz napięcie ustaw nawiew na górę/dół nawiew na klimatroniku to ramię powoli będzie się przesuwało.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam przyszłego fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana z kółkiem po prawej Zaparkowałeś pod prąd :bicz3:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana w SubTeam Avant
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana w SubTeam Avant
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Za jednym razem dostał 100 pkt karnych!
hey :th: Nie jestem pewien ale chyba w Polsacie podali że Policja podliczyła mu ponad 100 (sto) punktów karnych. Debili nie sieją sami się rodzą
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: miło powitać fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: Witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana w SubTeam Avant
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam fana