Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mozilla

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mozilla

  1. hey :th: witam
  2. mozilla odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    hey :th: Hamiltona Mało nie przebiło jak u siebie 3miejce zajął. :oklaski: dla Roberta za walkę z Masą :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  3. soory za brak dogłębnej analizy twojego problemu myślałem że zle przetłumaczyłeś kody hm wygląda na to że wlepka jest od innego ABS i ASR przecież można live przetestować jak zadziała to jest na wyposażeniu auta
  4. Widzę że masz problem z tym Profilem Hmm znajdź przycisk PROFIL (nad reklamami Googlownicy) i tam poklikaj a najdziesz miejsce gdzie trzeba podać kilka danych o twojej i przy każdym poście twoim każdy będzie wiedział o twojej
  5. hey :th: git bryka pozdro PS profil uzupełnij bo jak zechcesz pomocy to nikt nie wie co za cię wozi
  6. hey :th: Pochwal się co za oliwe wlałeś i jaki filtr założyłeś
  7. hey Mam taką jak ty i sporo się dowiedziałem na tym forum hm może twoja młodsza ale w profilu masz sedan coś trzeba poprawić
  8. hey :th: dwa tematy niżej jest cały post o kodach :bicz3: to za brak szukania a tu masz kalkulator http://www.igorweb.org/equidec/Default.aspx wpisz kod i odkoduj dokładnie
  9. hey Znalazłem kalkulatorek wpisujesz kod a wynik wyświetli się po angielsku http://www.igorweb.org/equidec/Default.aspx rozkodowałem wlepkę u siebie to i ty sobie poradzisz
  10. hey jak szukasz modułu odpowiedzialnego za centralny zobacz to w tej książce znalazłem tu opis do schematu Pkt 7 mowa o sterowniku centralnego blokowania dzwi może szukasz nie w tym miejscu
  11. hey Ponad tydzień temu kupiłem w Centralnej Polsce i do domu miałem równo 300km. Przed wyjazdem wlałem na BP Ultimate po korek aż zobaczyłem poziom :drool: na trasie różnie, i były próby mocy i W-we w szczycie :gwizdanie: przejechałem klima non-stop Na miejscu na BP wlałem 15litrów i zobaczyłem poziom teraz mam ponad 1000km :>
  12. cześć :th: warto mieć
  13. :polew: No tak nie skumałem do końca że masz tz. Anglika :drool: pod nogami pasażera A numerka nie podam bo nie mam programu sorry
  14. witamy nie ważne Kraje ważne
  15. cześć i czołem witam fana
  16. hey tak się składa że mam foto i wszystko jasne :th:
  17. hey :> miło powitać nowego usera
  18. Siema Bryka GIT :oklaski:
  19. Nie sprawdzisz nie dowiesz się przetestuj kodami klimatronika może coś jest nie tak z potecjometrami w silniczkach klap??
  20. Witam wszystkich userów Tydzień temu kupiłem A4 avant 1,9 TDI Po sprawdzeniu przez VAG-a komp stwierdził iż nastąpiła blokada silniczka klapy centralnej. Kody Klimatronika potwierdziły Vag-owskie bolączki Klimy. Pojawił się kod : 11.5 Klapa centralna, ciągła blokada oraz 11.7 Klapa centralna, czasem blokowana :gwizdanie: poszukałem na forum i stwierdziłem trzeba rozkręcać, ale by było łatwiej dla innych postanowiłem kliknąć kilka fotek i opisać naprawę. Zaczynamy Najpierw odkręcamy schowek (było gdzieś na forum) 5 śrubek i rozpinamy oświetlenie schowka 3 już widzimy nasz cel 2 przed wykręcaniem silniczka wypinamy jego wtyk 1 zaczynamy wykręcać śrubki które trzymają silniczek jest ich trzy5 6 4 najwięcej nerwów i emocji jest przy odkręcaniu śruby 4 bo dostęp jest niesamowicie utrudniony płaskim kluczem po 1/78 obrotu powoli się da odkręcić, z zakręcaniem największy problem wystąpi przy zaczęciu wkręcania trudny dostęp ale da się bo wkręciłem. wyjmujemy ostrożnie silniczek i pamiętamy o rozpięciu dźwigienki 11która porusza klapą 7. I mamy silniczek już gotowy do diagnozy. wypinamy z chwytaka który trzyma wiązkę kabli i rozkręcamy tu widzimy numer bosch silniczka 0 132 801 028 i jak okaże się że silniczek padł kompletnie to po tym numerze szukamy zamiennika. (ja znalazłem używkę na allegro wycenioną na 200PLN ) więc warto próbować reanimować silniczek. Zasilany jest przez 7V o tym należy pamiętać :drool: widok z boku dekielek od dołu i mamy mechanizm napędzający. By wyjąć bezpiecznie silniczek wyjmujemy tryby i delikatnie śrubokrętem podważamy 8 i silniczek wyskoczy. U mnie okazało się po podaniu zasilania pojawił się dymek w 9 psikk psikk WD jes złe PSIK KONTAKT (specjalny czysty alkohol)i dokładne oczyszczenie w tym miejscu okazało się zbawienne dla silniczka :th:. składamy i sprawdzamy czy oś silnika 10 wskoczyła na swoje miejsce wtedy smarujemy smarem i skręcamy całość. Robimy testy czy kręci, jeżeli wszystko OK zaczynamy montaż w aucie. DIAGNOZA: Okazało się w moim przykładzie iż użytkownik mało kiedy włączał manualnie klimę nonstop AUTO silniczek klapy centralnej był mało używany przez co się zastał. Przeczyszczenie okazało się dla niego zbawienne i dla mojej kieszeni :>. Testy klimatronika 11.3 Potencjometr silnika klapy centralnej, czasem przerwa pojawiło się dlatego bo silniczek był wypięty kiedy go wiozłem na warsztat następnego dnia kiedy odpaliłem auto i wykonałem test 00.0 brak błędów Mam nadzieje że moje fotostory przyda się :th: W razie błędnego opisu proszę o konstruktywną krytykę moich poczynań EDIT: Zmieniłem adres serwera by się fotki pojawiły
  21. 5,7
  22. Witam Mam na Imię Krzysztof i jestem szczęśliwym posiadaczem wcześniej dużo wcześniej miałem opla vectre 1.8 i to był błąd potem była B4 2.0 z LPG i nie widzę innego auta jak AUDI. Pozdrawiam wszystkich, forum jest super PS ja znalazłem kilka rozwiązań na forum. Jest cool

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.