Treść opublikowana przez mozilla
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: witam
-
F1 Wyniki Roberta K
hey :th: Hamiltona Mało nie przebiło jak u siebie 3miejce zajął. :oklaski: dla Roberta za walkę z Masą :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
[B6 AVB] Kody wyposażenia - pytanie?
soory za brak dogłębnej analizy twojego problemu myślałem że zle przetłumaczyłeś kody hm wygląda na to że wlepka jest od innego ABS i ASR przecież można live przetestować jak zadziała to jest na wyposażeniu auta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Widzę że masz problem z tym Profilem Hmm znajdź przycisk PROFIL (nad reklamami Googlownicy) i tam poklikaj a najdziesz miejsce gdzie trzeba podać kilka danych o twojej i przy każdym poście twoim każdy będzie wiedział o twojej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :th: git bryka pozdro PS profil uzupełnij bo jak zechcesz pomocy to nikt nie wie co za cię wozi
-
[B5 AFN] Wymiana oleju-mam filtr-olej i dobre checi-co jeszcze potrzebuje???
hey :th: Pochwal się co za oliwe wlałeś i jaki filtr założyłeś
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey Mam taką jak ty i sporo się dowiedziałem na tym forum hm może twoja młodsza ale w profilu masz sedan coś trzeba poprawić
-
[B6 AVB] Kody wyposażenia - pytanie?
hey :th: dwa tematy niżej jest cały post o kodach :bicz3: to za brak szukania a tu masz kalkulator http://www.igorweb.org/equidec/Default.aspx wpisz kod i odkoduj dokładnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey witam
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
hey Znalazłem kalkulatorek wpisujesz kod a wynik wyświetli się po angielsku http://www.igorweb.org/equidec/Default.aspx rozkodowałem wlepkę u siebie to i ty sobie poradzisz
-
[B5 AFN] Skrzynka z przekaznikami - gdzie sie znajduje?
hey jak szukasz modułu odpowiedzialnego za centralny zobacz to w tej książce znalazłem tu opis do schematu Pkt 7 mowa o sterowniku centralnego blokowania dzwi może szukasz nie w tym miejscu
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hey Ponad tydzień temu kupiłem w Centralnej Polsce i do domu miałem równo 300km. Przed wyjazdem wlałem na BP Ultimate po korek aż zobaczyłem poziom :drool: na trasie różnie, i były próby mocy i W-we w szczycie :gwizdanie: przejechałem klima non-stop Na miejscu na BP wlałem 15litrów i zobaczyłem poziom teraz mam ponad 1000km :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć :th: warto mieć
-
[B5 AFN] Skrzynka z przekaznikami - gdzie sie znajduje?
:polew: No tak nie skumałem do końca że masz tz. Anglika :drool: pod nogami pasażera A numerka nie podam bo nie mam programu sorry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy nie ważne Kraje ważne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
cześć i czołem witam fana
-
[B5 AFN] Skrzynka z przekaznikami - gdzie sie znajduje?
hey tak się składa że mam foto i wszystko jasne :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hey :> miło powitać nowego usera
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Bryka GIT :oklaski:
-
(B6) Kłopoty z klapkami
Nie sprawdzisz nie dowiesz się przetestuj kodami klimatronika może coś jest nie tak z potecjometrami w silniczkach klap??
-
[B5 AFN] Wykręcenie silniczka klapy centralnej fotostory
Witam wszystkich userów Tydzień temu kupiłem A4 avant 1,9 TDI Po sprawdzeniu przez VAG-a komp stwierdził iż nastąpiła blokada silniczka klapy centralnej. Kody Klimatronika potwierdziły Vag-owskie bolączki Klimy. Pojawił się kod : 11.5 Klapa centralna, ciągła blokada oraz 11.7 Klapa centralna, czasem blokowana :gwizdanie: poszukałem na forum i stwierdziłem trzeba rozkręcać, ale by było łatwiej dla innych postanowiłem kliknąć kilka fotek i opisać naprawę. Zaczynamy Najpierw odkręcamy schowek (było gdzieś na forum) 5 śrubek i rozpinamy oświetlenie schowka 3 już widzimy nasz cel 2 przed wykręcaniem silniczka wypinamy jego wtyk 1 zaczynamy wykręcać śrubki które trzymają silniczek jest ich trzy5 6 4 najwięcej nerwów i emocji jest przy odkręcaniu śruby 4 bo dostęp jest niesamowicie utrudniony płaskim kluczem po 1/78 obrotu powoli się da odkręcić, z zakręcaniem największy problem wystąpi przy zaczęciu wkręcania trudny dostęp ale da się bo wkręciłem. wyjmujemy ostrożnie silniczek i pamiętamy o rozpięciu dźwigienki 11która porusza klapą 7. I mamy silniczek już gotowy do diagnozy. wypinamy z chwytaka który trzyma wiązkę kabli i rozkręcamy tu widzimy numer bosch silniczka 0 132 801 028 i jak okaże się że silniczek padł kompletnie to po tym numerze szukamy zamiennika. (ja znalazłem używkę na allegro wycenioną na 200PLN ) więc warto próbować reanimować silniczek. Zasilany jest przez 7V o tym należy pamiętać :drool: widok z boku dekielek od dołu i mamy mechanizm napędzający. By wyjąć bezpiecznie silniczek wyjmujemy tryby i delikatnie śrubokrętem podważamy 8 i silniczek wyskoczy. U mnie okazało się po podaniu zasilania pojawił się dymek w 9 psikk psikk WD jes złe PSIK KONTAKT (specjalny czysty alkohol)i dokładne oczyszczenie w tym miejscu okazało się zbawienne dla silniczka :th:. składamy i sprawdzamy czy oś silnika 10 wskoczyła na swoje miejsce wtedy smarujemy smarem i skręcamy całość. Robimy testy czy kręci, jeżeli wszystko OK zaczynamy montaż w aucie. DIAGNOZA: Okazało się w moim przykładzie iż użytkownik mało kiedy włączał manualnie klimę nonstop AUTO silniczek klapy centralnej był mało używany przez co się zastał. Przeczyszczenie okazało się dla niego zbawienne i dla mojej kieszeni :>. Testy klimatronika 11.3 Potencjometr silnika klapy centralnej, czasem przerwa pojawiło się dlatego bo silniczek był wypięty kiedy go wiozłem na warsztat następnego dnia kiedy odpaliłem auto i wykonałem test 00.0 brak błędów Mam nadzieje że moje fotostory przyda się :th: W razie błędnego opisu proszę o konstruktywną krytykę moich poczynań EDIT: Zmieniłem adres serwera by się fotki pojawiły
-
[ALL 1.9 TDi] srednie spalanie - test
5,7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Mam na Imię Krzysztof i jestem szczęśliwym posiadaczem wcześniej dużo wcześniej miałem opla vectre 1.8 i to był błąd potem była B4 2.0 z LPG i nie widzę innego auta jak AUDI. Pozdrawiam wszystkich, forum jest super PS ja znalazłem kilka rozwiązań na forum. Jest cool