Treść opublikowana przez Arturo86r
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
Po dluzszej przerwie odswiezymy kotleta. Auto spisiuje sie bardzo dobrze od ostaniego razu doszly - chromowane ramki wokół szyb - Radio LG z USB, wzmiacniacz Helix i subwoofer JBL - podswietlana gałka zmiany biegów - felgi 16" Ori Audi z oponkami 205/55 Bringstone Sport Contact Został także wyciety katalizator, dzieki czemu Audi ładnie ciagnie juz od dolnego zakresu obrotów :> Najblizsze planowane mody: - jednak wieksza felga 17" lub 18" (felgi na samochodzie w dziale "Zamienie, Oddam) - sprezyny sportowe o jakies -30mm Pozdro For All
-
[ALL B5] Mokro w aucie!
Wszystko fajnie ale nie mam klimy niestety :> Podejrzewam ten kabel zasilajacy, bo wczesniej nic takiego sie nie dzialo. dam znac co i jak
-
[ALL B5] Mokro w aucie!
Witam. Mam problem w mojej OOOO pod nogami kierowcy i pasazera rowniez z lewej strony jest dosyc mokro. Z tego co znalzlem na forum bede wiedzial za co sie zabrac - kanaliki pod aku i pod serwem - linka od maski (przez ktora mam przeprowadzony rowniez przewod do wzmacniacza i to podejrzewam w pierwszej kolejnosci chodz nie wiem co to ma do mokrej podłogi za fotelem kierowcy) - gumowe korki na podwoziu (jednego nie mam wlasnie przy kierowcy z przdu) Mam pytanie czy moge otwor w podwoziu po gumowym korku zatkac jakąs pianką montazowa lub czyms podobnym??
-
[B5 ABC] Dziwne zachowanie silnika krokowego
Na poczatek proponuje wyczyscic przepustnice u mnie przy takim samymy motorze pomogło http://www.a4-klub.pl/smf/b5_adr_czyszczenie_przepustnicy-t16943.0.html na przyszłosc opcja
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Załozyciel tematu nie j...ł focha tylko ostatnio nie ma czasu na nic. Za to mody poszly lekko do przodu:)wiec moze teraz wy zaoferujecie spotaknie w jakims terminie a ja sie chetnie dostosuje
-
[B5 ADR] [B5 ADR] [B5 ADR] Moja ADRianna (new foto)
jak przyciemniales te tylnie klampy??
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Chcialem dobrze poprostu
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Kolego Guregoru ja wlasnie starałem nie dzielic sie posiadaczy A4 na Eu czy Pl bo dla mnie nie ma to znaczenia. Był pomysl na spot w KK i chcielismy uzbierac jak najwiecej ludzi, nie w celu rywalizacji czy tez konkurencji, tylko z powodu wspolnej pasji. Nikt powtarzam nikt na EU nie podwazył tego zeby byli wszyscy, a nawet wyrazali wyrazna chec na taka mozliwosc.Ale za to uzytkownicy Pl-ki zaczeli pisac (rowniez na PW)ze sobie nie zycza, ze moga podjechac ale ewentualnie jako goscie itd. Wiec nie wiem kto tutaj kogo dzieli. Dla mnie nie ma to znaczenia, chcialem tylko zeby w naszym niemałym przeciez miescie wkoncu cos sie wydarzylo! Pisząc o doczepkach jazdy do Gliwic nie mialem na mysli nic złego, ale moim zdaniem milo byloby jechac do gliwic jako ekipa z KK np. teraz wiem ze to nie jest mozliwe. Kolege dawcav6 faktycznie przepraszam za "załosnego"ale troche mnie ponioslo.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Czarny jakby co napisz na PW dopiszemy Cie do listy
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Tak mialo byc Raffi ale jak widac z niektórymi nie da rady
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Nie nie nie spot dla Eu. sie odbedzie załosny kolego. [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:15_________________________________________________I ciekaw jestem czy wogole wy cos zrobicie w KK czy nadal bedziecie jezdzic do kolegów z Gliwic, na "doczepke"Pozatym szczerze wątpie zeby Raffi A4 byl na tym "twoim"spocie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
SPOT 27.03 ZOSTAJE OFICJALNIE ODWOŁANY. Skoro uzytkownikom tego forum jak i pewnie administracji przeszkadzaja ludze z EU nie ma o czym gadac.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Dodaje ze spot tego dnia odbedzie pod znakiem sasiedniego forum wszystkich chetnych i nieograniczonych umyslowo (chodzi o smieszne dla mnie sklocenie miedzy dwoma forami) serdecznie zapraszamy. Kazdy i obojetnie z ktorego forum jest chce sie spotkac w milej przyjaznej atmosferze i porozmawiac o swoich autkach bedzie mile widziany
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wiec ten kto nie bedzie sie wybierał do Bukowiny to podjedzie do kk [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 19:26_________________________________________________Ponawiam prosbe o liste chetnych na spota dnia 27.03
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wiec tak spot odbedzie sie 27.03 jest to sobota godz 17 na parkingu Casotramy. Odrazu informuje ze beda tam ludzie z sasiedniego forum, bo akurat ja mam gdzies jakies uprzedzenia i niesnaski miedzy 2-ma forami. Dla mnie wazna jest pasja ludzi ktorzy posiadaja A4 i wszystko w tym temacie.Chetnych prosze o pisanie w tym watku w celu spisania listy. pozdraiwam
-
[B5 AJM] Grill RS4/ kiera S4/ Gwint SS/ FIS / 18^^ Scirocco ...
Białe kolory bardzo mi sie podobaja... dbaj o nia :>
-
[B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)
Autko 1klasa. Widze kolego ze wczesniej uzytkowales 2,6 ABC w B5 mozesz napisac pare zdan na temat tego silnika,jak go wspominasz ile ci palil co sie psulo, bo obecnie ja taki posiadam. pozdro
-
[B5 AFN] Oto moja B piąteczka 1999/110ps
Z zewnątrz identyczna jak moja mała. Napisz plany co do niej :wink4:pozdro
-
[ALL] Pasta "Tempo"-czy ktoś tego używał?
Panowie jakie macie doswiadczenia po uzyciu tej pasty. Na necie jest wiele pozytywnych opini a pasta kosztuje raptem pare zł, jest polskiej produkcji bodajze i wszedzie dostepna.
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Najlepszy kolor w gamie dbaj o nia bo widac ze w pieknym stanie
-
[B5 ACK] Pelikan Blue 2.8 quattro
V6 i Quattro piekna
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wiec czekamy na jeszcze paru chetnych i ustalmy miejsce i czas pozdro
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Autko kozak silnik taki sam jak u mnie :> z zewnątrz tez wyglada jak moja Gdzie kupiles dekielki na te zimowe fele??Bo mam ori 16" i wchodza takie same a na allegro ich spotkac nie moge albo tez zle szukam
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
V6 robi swoje ładne autko dbaj o nie
-
[B5 AVV] Gaz a termostat
No to faktycznie jak na silnik benzynowy to dosc wolno. Co do ustawienia 35 stopni C na instalacji LPG to spokojnie mozesz zmienic na 20 nic sie nie bedzie dzialo. A termostat sobie sprawdz tak na wszelki wypadek