Treść opublikowana przez abdul81
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no silnik rewelacja :good: :good: może tylko spalanie nie zachwyca ale da się przeżyć jakoś :> wrażenia z jazdy bezcenne :kox:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no kilka niedociagnięć jeszcze zostało ale to po mału na razie drugi dzień "pałowania" i sprzęgło nadal zyje :> gorzej z hamulcami jeszcze się szybszy nie znalazł więc na razie się cieszę hihi a co do spalania Nosb to nawet dzisiaj udało mi się zejść do 14 na trasie ale to tylko przez chwilę potem zaraz poprawiłem na średnie 21 :> :> :> A tak na marginesie do wszystkich chętnych na wzmacnianie 1.8t --- NIE warto lepiej od razu swap na 2.7 jest ogień z d**y :kox:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:23_________________________________________________i mała fotka felg na aucie [br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:29_________________________________________________[/url[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:30_________________________________________________http://img854.imageshack.us/img854/315/07052011138.jpg [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:56_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:58_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us [br]Dopisany: 07 Maj 2011, 20:02_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 AEB] A4 => S4 = <3 / Toruń
no ładne ładne.. mody ida w dobra strone jeszcze tylko tak jak wyżej felga i zawias i tylko ten znaczek s4 wczesniej też chciałem taki nakleic ale dopiero jak zmieniłem silnik na 2.7 z s4 to stwierdziłem że wczesniej by to nie miało sensu i nie było warto robic sobie obciachu bezawatyjności życzę
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no teraz to by się przydało takie1Z he he bo to moje to teraz pije dwa razy więcej niż widzi ale za to frajda cztery razy większa i niezapomniane przeżycia a za paliwo zapłaci się kartą maestro :> :>
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
dokładnie.. :>
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
spoko droge do domu wytrzymało i kilka " niby szybkich" autek po drodze zrobiło hehe :kox: a kierowała moja niunia więc kolesie się dość mocno dziwili jak ich robiła laska w jakimś rodzinnym kombi :polew: ale mina buraka z 3-litrowej BMW -- niezapomniana :polew: :good Wielkie Wielkie Dzięki Nosb :oklaski: :oklaski: :oklaski: [br]Dopisany: 01 Maj 2011, 19:01_________________________________________________jeszcze tylko sprzęgło i collery z rs4 bądź fmic i będzie na razie git....... chyba :>.. ciekawe tylko na ile to starczy
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Nosb wszystko robi he he to taka złota rączka :>
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
i licznik
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Odp: A4 1.8T QUATTRO na S4 SWAP NA 2.7biturbo foty str 5 i 7 pierwsza jazda str 8 « Odpowiedz #128 : Dzisiaj o 21:08 » Cytuj Modyfikuj Usuń Cytat: Inspektor Dzisiaj o 21:01 Cytat: Nosb Dzisiaj o 15:29 Potwierdzam : AbduLOT#1 AbduLOT#2 Ile tam było??? 180??? Ile tam było??? 180??? no ponoć było 200 Chciałem tylko że do 320 mm to jeszcze zwrotnice trzeba zmieniac... pomyslimy przy zmianie skszyni na 2.5tdi bo wtedy tez trzeba piasty zmieniac więc może przzy okazji a poza tym po co hamować lepiej sie rozpędzać[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:12_________________________________________________felgi odebrane z polerpowania http://img849.imageshack.us/i/26042011111.jpg/ http://img849.imageshack.us/img849/3077/26042011111.jpg[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:17_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 21:18_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
312mm przód zimmerman i na tył chce od s4 po lifcie
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no heble juz czekają bo jakoś to trzeba zatrzymac a Nosb mi stare juz dzisiaj spalił he he
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no ładnie ładnie nie wiedzałem że ty tak szybko będziesz jezdził moją furką kurde szkoda że ja pierwszy nie miałem możliwości jej przetestować no ale jak jutro odbiorę to szybko nadrobie straty [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 18:10_________________________________________________i jak tu dzisiaj zasnąć jak ona tam na mnie już czeka
-
[ALL B5] Moja nowa stara b5
wy to zawsze coś wynajdziecie na zdjęciach
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
oj tam byle tylko gwizdały i dawały kopa to będzie ok
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
he he w końcu żyje... szkoda że do wymiany tych turbin na gt28 znowu musiałes wyjmować silnik no ale cóż trochę późno kasa przyszła he he he Buba tak jak Nosb mówi to są zimówki bo na lato 17" to troche za mało a w domu czekają już wypolerowane 18" te co miałem wczesniej a ponieważ świeżo po polerce to nie są poobdzierane jak Daniel skończy z tym silnikiem i bedzie w końcu zap***alał to będzie mozna go skończyć wizualnie i powrzucam nowe foty a troche rzeczy jeszcze na niego czeka.. :>
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
i zmień opis na coś innego zamiast german i będzie git bo to najbardziej sie w tym wszystkim gryzie.
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
hmmm german?? chyba jeszcze trochę pracy do germana... maska i klapa w innym kolorze i lampy nie wystarczą :gwizdanie: no i progi na pewno nie german ale zmiany względem serii owszem są małe bo małe ale zawsze to coś
-
Moja Audi A4 B5 1,8 :)
na wojnie polnoc poludnie pewnie ma duzo plusów za te koła a tutaj tylko
-
[B5 AFN] Moja ukachana :) 2.4 98r 18'
z tego jednego zdjęcia wyglada ciekawie ale przydało by się więcej fotek
-
[B5 AFB] silver avant quattro/1be/lampy tyl in.pro Black/alu Ronal lz 17grafit/
zastanawiałem sie nad kupnem takich lamp bo tez mam srebrną i teraz wiem że do ciemnego wyglądają o niebo lepiej
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
oj tam głupie jedyne 190 koników a my się czepiamy :>
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
tak tak to od Nosba nawet on go przekłada :>
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
ładna a jak zrobisz zaplanowane mody to bedzie
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
hmm na pierwsze mody zaplanuj zmianę grila i lamp z przodu tylko juz bez tych wstrętnych brewek potem posadź to trochę w dół bo koza straszna no i ten znaczek S4- troche koników ci jeszcze brakuje więc-
-
[B5 AFN] zielony avant
no widać że zmiany idą w dobrym kierunku ładna ... idź dalej w ta strone z modami i bedzie :good: