Treść opublikowana przez abdul81
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
poszło na pw
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no właśnie u mnie nie ma ryczenia i buczenia tylko odgłos jak w f16 jak startuje jak by chciało rury porozrywać... również bardzo efektowny i charakterystyczny a przy tym jak nie butujesz ponad 4tys to bardzo cichy...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
jak słucham dzwieku tego silnika na takim wydechu to chyba kupie dziecku nauszniki do samochodu i przerabiam wszystko
-
my silver arrow
fajnieprzerobione głośniki maska już lepsze chyba były by brewki z allegro
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
przy takich warunkach to dam mu tysiaka bo przez te dwa tygodnie to paliwa pójdzie za duuużżooo wiecej
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
no w końcu jakiś filmik.... wymieniaj te świece i dawaj ognia bo dzwiek fajny ciekawe jak to pójdzie na pełnym gazie... sam u siebie bym taki wydech założył ale dzieciek jeździ ze mną też więc lipa
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
a gdzie swapujesz?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
to co robisz z tych dwóch lewych jeden prawy czy sprzedajesz jeden?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
no i przyszedł
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ee tam nie czepilismy sie my go po prostu lubimy a kto się lubi ten sie czubi :> kazdy wie że to dobry majster tylko powolny a my go delikatnie poganiamy [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 16:24_________________________________________________to sprzedaj jeden lewy [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 16:25_________________________________________________może ja kupie gdzieś dwa prawe to tez ci sprzedam :>
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kurde ten suzuka grey to bardziej biały czy bardziej siwy ??? ciekawe jak b5 by w tym wyglądało
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ty cholero mała a u mnie ci się nie chciało umyć puść mi ta manetke sama i ci wybaczę :> to może macie jakiegoś blecharza który przerobi tył z przednich błotników bo to chyba będzie szybsze niż znalezienie ori d*py.... a laminatów tez nie chce wole troche wyrezane ale z blachy hhhm Daniel teraz to już chyba powinno być zdjęcie z włożonym silnikiem bo bez to już troche dawno było
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
fajna furka widac że zadbana.. mody na plus
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no stała jakieś 3 miesiące temu bo chciałem na eske zmienic ale że nie było chętnych to zmieniłem silnik na to wygląda bo 19 na trasie to wywala przy 230km/h :naughty: nie po prostu przez cała drogę goniła się z jakąś bmw3 i co ją odjechała to kolesie znowu ja gdzieś w korku dogonili i od nowa więc cały czas 2,3,4 i but więc wierzcie mi że tyle pali... a trasa to pojęcie względne bo droga z michniowa do mnie to trasa jedno pasmowa więc zwykła droga przez różne wioski a nie dwupasmówka
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
ok a w jakim czasie ci to zribili?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
dasz namiar do tej firmy bo fajnie tanio cię skasowali?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
eee myślałem że jakąś dobrą imprezkę w garażu robisz
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no właśnie nikogo jak by tak było to chociaż jakis pożytek by z tego był a tu w głupi sposób na schodach do sklepu
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
to co jutro spota robisz u siebie??? ile kiełbasy zabrać i jaką wódke zabrać żeby nie mieszać aaa no i o której?????
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
hmm identycznie chciałem właśnie obszywać a teraz trzeba się zastanowić a najwyżej będą dwa takie ładne.... gdzie ty to obszywałeś ? 1200 za przód i tył?
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no a dopiero dzisiaj do pełna zatankowałem.... ale spoko teraz moja kobieta dopadła audiczkę bo jej golf sie dzisiaj sprzedał więc wypali wszystko zanim coś innego dla niej kupie...... a lekkiej nogi to za bardzo tez nie ma bo po odebraniu od Nosba samochodu w drodze powrotnej wyszło jej spalanie 19l na trasie :>
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no totalnie :facepalm:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no cóż moja lala dostała trochę odpoczynku bo zerwałem wiązadła jakiś miesiąc :( Uploaded with ImageShack.us
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ee no widze że w końcu się zabrał za robotę... ciekawe tylko kiedy skończy czyli mój FMIC coraz bliżej :>
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
no widzę że graty z mojego poszły w dobre ręce i do dobrego autka powodzenia w modach bo idziesz dobrą drogą