Treść opublikowana przez abdul81
-
[B5 ADR] Moja FURMANKA A4 Avant
zdejmij te felgi i to szybko pomaluj je na srebrny i będzie do tego trochę w dół i :good:
-
[B5 AGB] Moja Eska Avant
no to dobrą baze już masz więc teraz nic tylko robić po kolei przemyślane mody.. bezawaryjności zyczę
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no mam nadzieje że taka bedzie.. a jeszcze czekaja na nią wypolerowane felgi, czarna podufitka z s4, nowe większe hamulce, dekory wewnetrzne alu i kosz 2 din więc powinno być
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no silnik już uruchomiony wczoraj byłem na pierwszym odpaleniu szkoda że nie mozna posłuchać dłużej bo immo odcina. no i rzeczywiście Duuuuży ten silnik teraz tylko czekam na pierwszą jazde i mnie szlag juz trafia z tego czekania
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
he he no troche tych srubek tam było w tym zderzaku a teraz musi być więcej bo bedzie lepiej zap...ał to zeby nie odpadł nie wazne czym byle by się trzymało no to Nosb dawaj dawaj z tą robota bo nastepne elementy czekają na montaż no i oczywiście ja czekam na pierwsza przejażdkę
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no widzę że robota poszła wkońcu ostro do przodu :> no niestety lampy mnie się podobają i zostaną.... no cóż jakoś może to zniesiecie no dlatego ci mówiłem że coś lepiej wcześniej jechało hehe.... a tam silnik jest git tak jak ci mówiłem tzn że mam się szykować na odbiór samochodu i nieprzespany weekend za kierownicą hhmmm jeszcze tylko cysterne paliwa trzeba skaś zaj....ć i będzie super[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 11:52_________________________________________________hhmm a skąd ci się wzięło to 997 na rejestracji
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
hmmm nie spodziewałem sie ze rs będzie tak fajnie wyglądał w czerwonym
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
zamęczycie go tymi kolorami... ile głów tyle kolorów i jak sie chłopak ma zdecydować
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no no ładnie widze że juz gotowy do mojego ... przyjmę go z otwartymi ramionami :> a plusikowe się zbiera.... najwyżej puscimy przez lukas bank [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:29_________________________________________________hmm a tak wogóle to u ciebie w b5 jakos ładniej wygladał [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 15:30_________________________________________________tak jak wyżej plany na modyfikacje zmienione i obecnie swap na 2.7 biturbo po lekkich modach Fptki z prac na bierzaco będa wrzucane w tygodniu http://s4.postimage.org/31bp63rok/p1000357g.jpg[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 16:26_________________________________________________
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
poza moją to tam jeszcze u Nosba pól podwórka stoi na przekładki wie z czasem ma trochę lipe :>
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
progi w kolor i bedzie o niebo lepiej, zbliż ją do ziemi i zmień przednie lampy i bedzie 2.6 czy 2.8 ?
-
RS4 B5 Sedan
pewnie już ładnie się odpycha ale filmik by sie przydał :>
-
[B5 AGA] moja audica w dwóch zdaniach
ładna sztuka, lampki z tyłu zostaw tylko ten srodek biały przydym troche na czarno i git
-
[ALL B5]Moje Lalunia a4 b5 2000 r
jak masz serie zawieche to spokojnie wkładaj 17 będzie ładnie i jeszcze komfortowo a 16 zginie w tym aucie
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
na allegro są http://allegro.pl/filtr-gabkowy-itg-jc-60-78mm-do-310km-hit-jdm-i1549063938.html[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 16:22_________________________________________________widze ze staniały bo ja coś ok 350zł dawałem[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 16:23_________________________________________________i o ile pamiętam to chyba srednica ma być 70mm
-
[ALL B5] Avant, srebrny, super wyposażony, styl S4
środek wypas recaro no i relingi i lusterka
-
[B5 AEB] Audi by Adrian BIAŁY XIRALLIC i felgi rh zw1 17"9",9.5" str1,3,4,6
czarny dach robi porządną robotę
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dawaj ten szary co na tej twojej próbce po prawej i bedzie kozak
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
no to powinno cos tam juz jechać :> ale spoko pewnie szybko ci bedzie brakować he he
-
[B5 ADP] Moja czwóreczka
no to bierz sie za mody i pokazuj nowe foty bo na tych dwóch mało widać.. no a oprócz braku klimy to bolączka tego autka to chyba "brak" silnika
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
no to powodzenia w dalszych modach życzę pomyśl nad tym downpipe bo warto :>
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
i co zadowolony z efektów zestawu?
-
[ALL] a4 1.8t aeb quattro.
no to zakładaj szybko ten zestawik ode mnie i ciesz się fajnym pss :> u mnie syczało i tylko tego będzie mi brakować w 2.7 powodzenia w dalszych modach.... w dobrą stronę idziesz :good:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
to juz chyba nie styl zycia tylko choroba wiem coś o tym... bo u mnie też była epidemia tego :> szkoda tylko ze tych sześciu cyferek w totku sie nie zna było by lżej w tej chorobie wytrwać
-
[B5 AEB] Zaczynam modyfikacje. Co najperw? TIP, Downpipe, intercooler?
a jak byś chciał downpipe to ja mam na sprzedaż