Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Avant, srebrny, super wyposażony, styl S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przedstawiam Wam moje autko:

-rok prod. 12.1999, Avant po lifcie, wyposażone w silnik 1.9 TDi

-moc seryjna 110 KM (138 KM) :notworthy:,

-obniżone zawieszenie oryginalnie Audi,

-felgi 17' wzór Audi RS6,

-ABS,

-immobilizer,

-alarm

-kluczyk scyzoryk

-chromowane relingi,

-chromowane lusterka (nie nakładki),

-chromowane obwódki szyb,

-brak zamków i oznaczeń,

-zderzak S4,

-ksenony,

-skóra Recaro,

-podłokietnik x2

-elektryczne fotele,

-regulowana kierownica,

-kierownica ze sterowaniem radiem,

-tempomat,

-komputer, (bolączką:znikający obraz, linie, czas na wymianę wyświetlacza :kwasny:)

-nawigacja,

-nagłośnienie BOSE (oryginalne 10 głośników i subwoofer w zabudowie),

-elektroniczna klimatyzacja,

-4 elektryczne szyby,

-elektrycznie ustawiane lusterka.

Pozdrawiam

Marcin

IMG_0498.jpg

IMG_0499.jpg

IMG_0500.jpg

IMG_0502.jpg

IMG_0504.jpg

IMG_0507.jpg

IMG_0509.jpg

IMG_0517.jpg

IMG_0519.jpg

IMG_0510.jpg

IMG_0511.jpg

IMG_0512.jpg

IMG_0513.jpg

IMG_0514.jpg

:)

IMG_0503.jpg

Opublikowano

No no.

Fura pierwsza klasa.

Czekamy na Wrocławskich spotach

Opublikowano

Może lepiej zasłonic ten nr. rejestracyjny. :gwizdanie:

Opublikowano

Niezła baza do modów, szkoda że zabrakło Quattro :gwizdanie: Ale tylna dokładka i progi koniecznie w kolor nadwozia, bo z przednim zderzakiem od S kiepsko to współgra :gwizdanie:

Pokaż fotki wnętrza :evil:

Opublikowano

moc seryjna 110 KM (138 KM)

110 KM :gwizdanie:

Fajna furka, :good:

Opublikowano

Niezła baza do modów, szkoda że zabrakło Quattro :gwizdanie: Ale tylna dokładka i progi koniecznie w kolor nadwozia, bo z przednim zderzakiem od S kiepsko to współgra :gwizdanie:

Pokaż fotki wnętrza :evil:

co to za baza do modów sam dobrze wiesz, nie ma to jak AJM :gwizdanie:

Opublikowano

Niezła baza do modów, szkoda że zabrakło Quattro :gwizdanie: Ale tylna dokładka i progi koniecznie w kolor nadwozia, bo z przednim zderzakiem od S kiepsko to współgra :gwizdanie:

Pokaż fotki wnętrza :evil:

co to za baza do modów sam dobrze wiesz, nie ma to jak AJM :gwizdanie:

no jak nie baza :wallbash: AJM wypada najkorzystniej, ale AFN/AVG wcale gorszy nie jest, 150km dośc łatwo osiagnąć, najdrozej wypada 1z/AHU, ale przecież nie kazdy dłubie :gwizdanie:

Opublikowano

jak sądzicie czy dłubnięcie AHU do 150km nie przeciąży zbytnio silnika? tak się zastanawiam czy by nie podziałać troszkę więcej z nim

Opublikowano

Zdjęcia dodam wieczorem

Pozdrawiam Wszystkich [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 13:20_________________________________________________No mam nadzieje, że tyle zdjęć wystarczy, żeby mieć pogląd na temat auta.

Pozdrawiam

Marcin

Opublikowano

elegancko :)

recaro :kox: szkoda ze nie podgrzewane :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:14_________________________________________________aa i jak na moje nie masz 4 el. szyb :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko z tyłu są przyciski do otwierania szyb, taka przeróbka już była.

Pozdrawiam

Marcin

Opublikowano

Bardzo ładne auto :kox:

Zazdroszczę wnętrza :good:

Opublikowano

Dodałem ostatnie zdjęcie przedstawia elektrykę szyb tylnych

Pozdrawiam

Marcin[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:26_________________________________________________Dzięki za fajne komentarze

Pozdrawiam

Marcin

Opublikowano

Jakieś plany :mysli:

Opublikowano

Chciałbym podnieść jeszcze moc auta (muszę poczytać forum i zastanowić się nad najlepszą opcją), wymienić wyświetlacz komputera. To chyba najbliższe plany co do auta.

Pozdrawiam

Marcin[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 20:09_________________________________________________Plany: podniesienie mocy auta i wymiana wyświetlacza komputera. To na razie tyle.

Opublikowano

recarosy :kox:

Opublikowano

Jest navi (zwykła ale jest )

Opublikowano

Jest navi (zwykła ale jest )

dawidowi chodziło o radio navigation 2DIN :wink4:

Opublikowano

wiem :)

Opublikowano

Świetnie się prezentuje ten środeczek :gwizdanie:. Ogólnie bdb Avancik. Tylko jak kolega wyżej pisał, psiknij wszystko w kolor, bo progi i tył zderzaka nie komponuje się z przednim eSowym :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.