Treść opublikowana przez abdul81
-
[B5 AGB] VIAGRA
no u snake to łeb urywa ale on ma chyba cały przelotowy
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
no jak zrobisz planowane zmiany to bedzie ładnie bo silnik ok napęd więc... powodzonka w modach
-
[B5 AEB] Moja AUDI A4 1.8 Turbo
tak jak wyżej wymień lusterka i no i trochę sie gryzie kolor siedzeń z kolorem konsoli i boczków a poza tym furka git... szkoda tylko że nie Q.. bezawaryjności i dalszych modów zyczę..
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
te silikony do mojego silnika dokupiłeś widze że powoli coś ruszasz do przodu
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no właśnie ja nie wiem jak ty wytrzymujesz siedząc i nie robiąc nic przy nim... ;( szkoda tego projektu bo juz się ciepło robi i czas wyjechać hehe... ok czekam na info :>
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
he he ty mi leoiej ten silnik szynko wkładaj bo mnie juz skręca z niecierpliwości.......
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
dawid97531 już wziął wczoraj to i zarezerwował wieczorem na pw więc idzie to do niego.... trochę późno dałeś znać.. został mi tylko Downpipe i n75 z tt.. to bierz zanim też się rozejdzie :>
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
a który silnik z turbo nie chla, turbo żyje turbo pije a tak powaznie to cos tam pije ale nie kopci sie za mna jeszcze ja tam nie narzekam i jek by nie twój silnik to robił bym dalej tego bo przy pomiarze ciśnienia na wszystkich garkach wyszło po 11,5 - 12 wiec silnik lala :>[br]Dopisany: 20 Marzec 2011, 21:09_________________________________________________- TIP (test pipe) by Gregory, 300zł - DP (downpipe), - 300zł - forge 007, 250zł - używany stożek ITG 150zł - osłona termiczna pod stożek, 40zł - N75 z audi tt, 100zł - końcowy tłumik seria 1.8t quattro 150zł
-
[B5 ARK] Co mam zrobić z kostkami i resztą po zamontowaniu stożka
kolego jak masz Tip-a z i stożek ITG to montuj to nawet sie nie zastanawiaj,,, jesli będziesz miał lub masz chipa to efekt pss przy zmianie biegu jest :good:
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
zastanawiałem sie jak te felgi bedą wyglądać w B5 i jest ładna furka .. bezawaryjności życzę
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
felga kozak..... jeszcze tylko progi s4 i bedzie
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
a co juz montujesz to moje 1.8t gdzie indziej ? jak tak to spoko dogadamy sie co do gratów zrobisz dobra promocje na silnik i zostawie ci go tak jak jest :>
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
spoko spoko cała reszta zostaje tak jak mówiliśmy a do 2.7t te graty mi się nie przydadzą no a muszę dozbierać na dalsze mody tip 300zł
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no trochę za późno sie zgłosiłeś.. tydzień wcześniej bym sprzedał teraz idę dalej i zostanie raczej na długo.. dobra skarbonka sie zapowiada he he [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 18:52_________________________________________________Panowie jak by ktoś był chętny to na sprzedaz idzie : - TIP (test pipe) by Gregory, - DP (downpipe), - forge 007, - używany stożek ITG - osłona termiczna pod stożek, - N75 z audi tt, - końcowy tłumik seria 1.8t quattro[br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 16:07_________________________________________________Z góry przepraszam za informacje o sprzedazy tych czesci w tym dziale ale mam za mało postów i nie moge wystawic tego w dziale sprzedam a cześci może wspomogą klubowiczów
-
[B5 AEB] Co sądzicie o tej firmie?
jeżeli dmucha ci ponad 1 bar to nie ma opcji - musisz miec wiecej niż 176km no chyba że rzeczywiście masz coś nie halo z silnikiem Swoją drogą jezeli na 1 teście na serii masz 149,1km to silnik powinien być ok - wiec wina hamowni
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
No i przesądzone .... Silnik kupiony teraz tylko czekac na czas na swapowanie ... i na nowy sezon 2.7t bedzie śmigać,, Podziękowania dla Nosba i Colo za pomoc w decyzji..
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no dałem szanse na zakup a w aukcji pisałem że nie odpisuje na maile i smsy...
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
fura jest tylko że sprzedawać raczej juz nie chce nie sprzedała się więc myśle nad dalszymi modami w celu podniesienia mocy :>
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no właśnie dlatego szukam teraz i sie zastanawiam czy swapować to twoje 2.7t czy modzić dalej to 1.8t.... trzeba wszystko obliczyć i zobaczyć czy się będzie kasa zgadzać w każdym bądź razie chce uderzyć w okolice 300km kwestia tylko którym silnikiem
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
he he no raczej wykorzystuje na co dzień to co modziłem pod maską nastepnym razem wciskaj gaz i dawaj za mną ......
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
niestety niemam fotek a autko chce sprzedac bo tak jak pisałem albo sie sprzeda i kupie s4 a jak nieto tego będę dalej robił
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
poprowadzone jest normalnie jeszcze przed kołem zapasowym bez ingerencji w podłogę, u mnie sie zmieściło tak na styk może dlatego ze to quattro nie wiem jak jest w ośce
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
tak tak wystawiłem znowu tak jak pisałem albo sie sprzeda i bedzie S4 albo ta bede grzebał na wiosne
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
tak audiczka wystawiona była na allegro ale niestety nie znalazł sie chetny który docenił by wkład włożony w nia. Teraz też będę wystawiał na dniach bo myśle nad S4 no chyba że się nie sprzeda to pójdę w dalsze mody w tej.
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
naklejka na szybie jest ponieważ należę do grupy tuningowej Exodus i wszystkie autka klubowe takie posiadaja