Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Co sądzicie o tej firmie?


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Koledzy potrzebuje dobrej rady,mam zamiar zaszczepić moją A4 1.8T AEB.Czy słyszeliście jakieś opinie na temat tej firmy.

http://www.gcstuning.pl/

3d0827543a4eeb49med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest do negocjacji.Pan zaśpiewał mi 1200 zł za moje Audi a bratu 1000 zł za diesla.Oczywiście jest to cena dla forumowiczów Forda.Jeżeli pojechał bym z bratem bo on nagrał ten temat,to za 2 autka 2000zł.

3d0827543a4eeb49med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie dzisiaj zawirusowałem autko.Wrażenia podczas powrotu zarąbiste.Oto wynik.

b382b2ae61054c0bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Właśnie dzisiaj zawirusowałem autko.Wrażenia podczas powrotu zarąbiste.Oto wynik.

b382b2ae61054c0bmed.jpg

Ładne kreski :good: Teraz b5 w ośce musi coś tam jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ładnie.Teraz dalsze mody Fmic,Tip,Downpipe i myślę ze starczy.Kiedyś gdzieś na forum A4 widziałem że ktoś takie rzeczy wykonuje ale nie pamiętam kto.Może chłopaki mi podpowiecie coś.

3d0827543a4eeb49med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tipy i dawnpipy na allegro to kolega z forum a nicku nie pamiętam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie ładnie.Teraz dalsze mody Fmic,Tip,Downpipe i myślę ze starczy.Kiedyś gdzieś na forum A4 widziałem że ktoś takie rzeczy wykonuje ale nie pamiętam kto.Może chłopaki mi podpowiecie coś.

3d0827543a4eeb49med.jpg

bakuś, marcin(driver)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :good:[br]Dopisany: 10 Marzec 2011, 15:12_________________________________________________Kolega Bakuś chyba zawiesił działalność na zimę.Szkoda. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe!!!!!!!

Facet który mi to robił powiedział że szkoda że nie przyjechałem na normalnych kołach ( letnich,szerszych )ja miałem założone zimówki i był problem z dociążeniem auta.Dlatego takie kreski.Nie wiem czy taka odpowiedź ma jakiś sens ale temat można poruszyć.Jeżeli to tylko głupie tłumaczenie to może problem leży gdzieś po innej stronie.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu ta hamownia nie potrafiła wytworzyć dobrego obciążenia i dlatego te kreski są takie sobie, a na ulicy wygląda sprawa już inaczej. Ale jeśli rzeczywiście auto ma takie parametry jak na kreskach z wykresu to lipa nieco. Znam osobiście 3 AEB którym wyszło ponad 200 KM i ponad 300Nm na seryjnych gratach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałeś mi trochę do myślenia.Teraz nie wiem czy wina leży po stronie chipa czy po stronie silnika.Może to oznaki znacznego zużycia silnika.A powiedz mi kolego jak jest w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się jakoś tak nie bardzo widzi ten wykres :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem też troche lipne te kreski, ja z gotowca mam ~190ps ~260nm na seryjnych gratach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

~

to wszystko wyjaśnia :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mierzyłeś tego gotowca gdzieś ?? czy tak sprzedający ci powiedział.. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...