Treść opublikowana przez abdul81
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
pisałem mu ale chyna jeszcze nie odczytał pewnie bedzie zadowolony :polew:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no tylko tym razem przerzucam wszystko razem z napędami hamulcami i wogóle bo teraz to swap ma sens bo w sam silnik to bym sie już nie bawił
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no udało się ... szukałem szukałem no i sie znalazł miałem zmienic na s4 B6 ale jak sie tym przejechałem to d*py nie urywa a tu są wieksze mozliwości no i znowu frajda z roboty tylko teraz muszę mojej nowe autko kupić
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
cała (powiedzmy) - S4
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
he he no modze a co tu robić moja powiedziała ze jeśli zostaje autko dalej to ma wygladać jak wczesniej albo lepiej hehe no to dobrze tylko dbaj o niego ( szkoda mi go ) ten co mam teraz tragedii nie ma a za to spalanie po mieście w normie Nie dawaj nikomu prowadzić takiej fury ja nikomu nie dałem [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 21:51_________________________________________________ Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 21:51_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
;( ;( ;( ;( ;( ;( na cholere ci ten silnik sprzedałem trzeba było trzymać do póki bym nie kupił czegoś nowego :wallbash:
-
[ALL B5] Audi S4
super wynik gratulacje :brawo: w takich chwilach aż płakać mi sie chce że sprzedałem silnik i jeszcze nic nie kupiłem ;( ;( ;(
-
[B5 AAH] moja nowa fura do małych poprawek zdjecia a4
z zewnątrz :thumbdown: dość umęczone fotele silnik napęd skrzynia lampy zderzak przód jak naprawisz (chociaż nie oryginał) ale tył ogólnie jeśli włożysz w niego sporo serca czasu i trochę kasy będzie ok[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 02:03_________________________________________________wrzuć foto z boku jak wygląda bo chyba listwy na gładko są
-
[ALL B5] Audi S4
ty to masz świra na punkcie czyszczenia tej fury :kox:[br]Dopisany: 01 Luty 2012, 18:50_________________________________________________z miernikiem lakieru jak by ktoś przyszedł to mało co by go wykazało jeszcze bo 3/4 starte już chyba
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
Może i będzie srebrna ale na pewno nie ta :gwizdanie: :gwizdanie: a te 500 dorzucę za zrobienie w tydzień :polew:
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
no wydech trzeba było robić od razu cały przelot na dwóch tłumikach nie znudził ci sie jeszcze silnik??? moze chcesz sprzedać :> :polew:
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
u mnie były dwa przelotowe duże jeden od transita drugi od ducato chyba
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
no zawsze to już coś syczy z wydechu jak u mnie u mnie chodziło mniej więcej tak
-
[AS4 B5]sleeper 2.7biturbo film str.6
e no widze że idziesz pełna parą :good: tylko patrzeć a fura bedzie latac :oklaski:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:51_________________________________________________skoro juz lata to odświerzenie by się przydało - foto i filmik :gwizdanie:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
używki ale nie wiem nawet jakiej firmy
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no tylko że ta cena trochę chora jak za tylnie lampy ogólnie są wypasione i się zastanawiałem nad nimi tylko stwierdziłem że nie warto może kidyś jak stanieją a tak na marginesie - ja dałem 250zł + 20zł spay :decayed:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no zapomniałem teraz jest jeszcze więcej niż 2.7 :polew:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no przed malowaniem to tragedia ale miałem chyba dobra wizję :> :>[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 17:25_________________________________________________ no jutro zamontuje i wrzucę[br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 17:25_________________________________________________lampki wrzuciłem i takie foty na szybko Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
no wygląda suer no i wynik z hamowni :kox: gratulacje :good:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no te udało sie kupić za dobrą kasę więc sie skusiłem a jedyne diody które dopiero wyszły i wyglądają oryginalnie fajnie kosztują 850zł więc trochę sporo...
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
bo audi miało iść całe na części ale sprzedał sie silnik i body i kilka gratów i cała reszta mi została więc jak miałem mieć jeden samochód do jazdy po mieście drugi do zabawy a trzeci w części rozebrany w garażu to postanowiłem zostawić audi do jazdy na codzień z w miarę dynamicznym silnikiem który jeszcze pali normalne ilości paliwa a i tak będę go chciał gazować - typowy miastowy dupowóz A że moja nim cały czas jeździ to też chce żeby ładnie wyglądał i dlatego kupiłem jej body S4[br]Dopisany: 21 Styczeń 2012, 18:19_________________________________________________Diody tył trochę lipne więc mała przeróbka foto przed Uploaded with ImageShack.us foto po Uploaded with ImageShack.us zaraz pewnie będzie sporo krytyków jeśli chodzi o lampy do tyłu (... lepiej załóż polifty... ) ale mnie sie podobają :gwizdanie:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
poszło do pawelwarsze - teraz on sie będzie cieszył z jazdy ;( ja szukam jakiejś nowej zabawki :gwizdanie:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
do 2.7 po grubym sofcie sie przyzwyczaiłem które robiło 5,2 do setki i dlatego tak jak pisałem to autko zostaje do jazdy po mieście z silnikiem 2.8 ( troszke bardziej ekonomiczniejsze) a nastepne do zabawy w weekendy nie bedzie miało mniej niż 400 kuni ....... mam nadzieję :> [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 23:58_________________________________________________tak więc po dłuższym postoju i wszelakich rozważaniach co do losu audiczki ( próba rozsprzedania na części ) stanęło na tym że samochód zostaje dalej z tym że znowu z nowym silnikiem i kilkoma zmianami no i w rękach mojej żony do jazdy na codzień ( a ja poszukuje nowej zabawki :decayed: ) pierwsza zmiana to silnik 2.8 30V 193KM Uploaded with ImageShack.us no i zimowe body (seria) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Ponieważ moja kobietka też nie lubi latać serią nie pozostao mi nic innego tylko znowu kupić kilka gratów do zmiany wyglądu :decayed: Body S4 tył z dokładką pod PDC Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Radyjko Audi Navigation z cyfrową zmieniarką Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Oczywicie podświetlane kratki Uploaded with ImageShack.us lampy przód Depo - pewnie pójdą do malowania na czarno Uploaded with ImageShack.us No i to by było na razie na tyle.... w krótce reszta nowych gratów :gwizdanie:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
400ps wkładałeś turbawy z rs-a ?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
a to nie wiedziałem to dlaczego od razu chociaz tuebawek z rs6 nie wkładasz