Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vahu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vahu

  1. Jaki jest powód sprzedaży auta? Co dokładnie zostało wykonane przez poprzedniego właściciela?
  2. Witam, jakie są orientacyjne koszta montażu MMI 3G w B8 2008r? Czy jest to możliwe?
  3. Ledy kox gratuluję auta Daniel
  4. Kup gotowy kabel od navika i masz po problemie.
  5. Zmieści, zmieści bo były pasowane do klapy przed złożeniem. Sam je robiłem to wiem a i przy okazji dzięki za pomoc H4mm3R
  6. Diody na rezystorach ? EDIT sprki już widzę że są Gdzie kupiłeś te ledy? Świecą fajnie
  7. Spoko, skoro ja nie mogę z nich skorzystać - niech Tobie służą Na szczęście w nowym nabytku będę je miał bo inaczej już bym rezał
  8. Niezły modzik się szykuje - szkoda że u mnie nigdy ledy nie zagoszczą :gwizdanie: gratuluje
  9. Wg mnie nie podejdą do 2.0TDI. :gwizdanie:
  10. Turdzi do takiego auta skusiłeś się na używane koła? Jeszcze felgi można przeżyć ale opony to bezpieczeństwo :gwizdanie:
  11. Zrób tak: wyjmij płytę z RNS-E, potem wszystkie ze zmieniarki CD. Włącz RNS-E i włóż płytki najpierw do CD - przestaw na RNS na CD i zobacz czy ładuje płytki. Na koniec zapodaj płytkę navi do RNS-E. U mnie pomogło. Powodzenia.
  12. Fajna sprawa. Dysponujesz może takim schematem do B7 avant?
  13. Dzięki za podpowiedź. Dziś założyłem i gra nieźle, ale jeden przewód mi się nie zgadza. Żółty z kostki ori wg schematu ma być podpięty do pinu 22, a tam jest biały. Pozostałe kolory się zgadzają. Żółty jest w 19. Zostawić tak jak jest czy przepiąć żółtego z kostki ori do 19 w bose?
  14. Czy po wyrezaniu stage I (podpięciu suba i wzmacniacza) trzeba zrobić kodowanie?
  15. Nic dodać nic ująć - gratki
  16. To zostało zrobione - w grupie 56 ostatni bit przestawiłem na 7 (kiera MF i CD), jeszcze coś trzeba kodować?
  17. Chore - to mało powiedziane za 2-letnie A4 średnio 300.000pln to dużo (nie ważne ON czy Pb)
  18. Witam, czy ktoś dysponuje może schematem kostki ze zmieniarki 8E0 035 111 BX? Kupiłem przewód od navika i nie hula. Widzi że jest płyta ale nie podświetlona i nie chce jej odtworzyć. Schemat od strony RNS-E mam, ale wg mnie coś jest z przewodami w samym kablu. Przeszukałem forum, ale nie znalazłem schematu przewodów w zmieniarce. Z góry dzięki za pomoc.
  19. Co w takim razie zrobić żeby dołożyć kilka PS? :gwizdanie:
  20. Przymierzam się do większej turbiny i także mnie ten temat interesuje tylko w B7 (2.0TFSI)
  21. Makki efekt mega :kox: . Jakie środki poszły? i jaką techniką?
  22. ''d*py nie urywa'' to jedno, a 22l/100 to drugie
  23. Aż tak źle nie jest - na drodze daje radę :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.