Treść opublikowana przez vahu
-
A4 B7>2.0T>Q>Avant>EU-Manual>S-line>19''HRE>KwV1>Hydrografika>KieraB8>CarbonS4
Jaki jest powód sprzedaży auta? Co dokładnie zostało wykonane przez poprzedniego właściciela?
-
nawigacja komponent MMI 2G z A6
Witam, jakie są orientacyjne koszta montażu MMI 3G w B8 2008r? Czy jest to możliwe?
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Ledy kox gratuluję auta Daniel
-
[ALL B6/B7] podłączenie zmieniaryCD do RNS-e
Kup gotowy kabel od navika i masz po problemie.
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Zmieści, zmieści bo były pasowane do klapy przed złożeniem. Sam je robiłem to wiem a i przy okazji dzięki za pomoc H4mm3R
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Diody na rezystorach ? EDIT sprki już widzę że są Gdzie kupiłeś te ledy? Świecą fajnie
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Spoko, skoro ja nie mogę z nich skorzystać - niech Tobie służą Na szczęście w nowym nabytku będę je miał bo inaczej już bym rezał
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Niezły modzik się szykuje - szkoda że u mnie nigdy ledy nie zagoszczą :gwizdanie: gratuluje
-
[ALL B7] Zegary z s4 do 2.0tdi
Wg mnie nie podejdą do 2.0TDI. :gwizdanie:
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi do takiego auta skusiłeś się na używane koła? Jeszcze felgi można przeżyć ale opony to bezpieczeństwo :gwizdanie:
-
[ALL B7] Problem podczas podłączania zmieniarki cd do RNS-E
Zrób tak: wyjmij płytę z RNS-E, potem wszystkie ze zmieniarki CD. Włącz RNS-E i włóż płytki najpierw do CD - przestaw na RNS na CD i zobacz czy ładuje płytki. Na koniec zapodaj płytkę navi do RNS-E. U mnie pomogło. Powodzenia.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dzięki jutro lutuję.
-
[ALL B8] Wymiary znaków firmowych sedan avant allroad
Fajna sprawa. Dysponujesz może takim schematem do B7 avant?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dzięki za podpowiedź. Dziś założyłem i gra nieźle, ale jeden przewód mi się nie zgadza. Żółty z kostki ori wg schematu ma być podpięty do pinu 22, a tam jest biały. Pozostałe kolory się zgadzają. Żółty jest w 19. Zostawić tak jak jest czy przepiąć żółtego z kostki ori do 19 w bose?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Czy po wyrezaniu stage I (podpięciu suba i wzmacniacza) trzeba zrobić kodowanie?
-
[ALL B7] Problem podczas podłączania zmieniarki cd do RNS-E
W sensie - OFF-ON?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nic dodać nic ująć - gratki
-
[ALL B7] Problem podczas podłączania zmieniarki cd do RNS-E
To zostało zrobione - w grupie 56 ostatni bit przestawiłem na 7 (kiera MF i CD), jeszcze coś trzeba kodować?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Chore - to mało powiedziane za 2-letnie A4 średnio 300.000pln to dużo (nie ważne ON czy Pb)
-
[ALL B7] Problem podczas podłączania zmieniarki cd do RNS-E
Witam, czy ktoś dysponuje może schematem kostki ze zmieniarki 8E0 035 111 BX? Kupiłem przewód od navika i nie hula. Widzi że jest płyta ale nie podświetlona i nie chce jej odtworzyć. Schemat od strony RNS-E mam, ale wg mnie coś jest z przewodami w samym kablu. Przeszukałem forum, ale nie znalazłem schematu przewodów w zmieniarce. Z góry dzięki za pomoc.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Co w takim razie zrobić żeby dołożyć kilka PS? :gwizdanie:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Przymierzam się do większej turbiny i także mnie ten temat interesuje tylko w B7 (2.0TFSI)
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Makki efekt mega :kox: . Jakie środki poszły? i jaką techniką?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
''d*py nie urywa'' to jedno, a 22l/100 to drugie
-
Strefa motocyklistów
Aż tak źle nie jest - na drodze daje radę :gwizdanie: