Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skater69

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skater69

  1. m looki do bmw nie powinno sie mieszac marek:)
  2. lepiej plastidipem pomalowac:)
  3. wow tez tak chce:)
  4. do bani sa niestety...
  5. dzisiaj jeszcze gorzej odpalil, niewiem od czego zaczac od pompowtryskow czy tandem pompa?
  6. na szybko bez wykrecania popsikalem przycisk i eureka znowu dziala
  7. kolego raffik a jakimi preparatami czyscic i jak to robic ? rozumiem ze wlewanie preparatu do paliwa daje gorszy efekt niz czysczenie po wyjeciu pompek? ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:21 ---------- dzisiaj bylo cieplo okolo 20 stopni i odpalil bez zarzutow czy mozliwe jest ze to jakis czujnik jest winny?
  8. U mnie przycisk wystarczylo popsikac i usterka z glowy.
  9. Brawo kolego otomsono ! niemialem kontaktu wiec tak na szybko odchylajac przycisk do gory i na dol w szczeliny zapodalem wd 40 i stal sie cud sterowanie szyba pasazera wrocilo do normy jeszcze raz dzieki:)
  10. fajne te Hofele tyle ze troche sie cenia
  11. Panowie mam taki problem niedziala mi sterowanie szyba pasazera w drzwiach kierowcy przyczym sterowanie ta szyba w drzwiach pasazera dzial normalnie. Sprawdzilem wszystkie wiazki w obu drzwiach i wyglada ok. Gdzie jeszcze powinnienem sprawdzic aby to wkoncy dzialalo. Musze zauwazyc ze ktoregos dnia nagle sterowanie wrocilo ale po kilku godzinach znowoz wysiadlo. Z gory dzieki.
  12. czy sparwdzajac vagiem da sie ustalic ze to pompowtryski? VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM chcialbym dodac ze po wymianie zaworka przy filtrze paliwa jest troche lepiej tzn mniej rzuca buda.
  13. mialem 10 tys k wlozone wtedy to byl kosmos:)
  14. ja zamowilem z niemiec LADELUFTSCHLAUCH VERBINDUNGSSCHLAUCH ANSCHLUSSSCHLAUCH AUDI A4 A6 1.9 TDI | eBay
  15. Witam kolegow ostatnio borykam sie z cofajacym sie paliwem, po dluzszym postaju po odpaleniu silnik pracuje nierowno. Wymienilem juz zaworek przy filtrze paliwa - byl troche zapchany. Mechanik mowi ze powinnien byc jeszcze jeden - czy znajduje sie on przy pompie paliwa? Czy zamontowac poprostu dodatkowy pod maska? Z gory dziekuje.
  16. to samo mialem... poszla rura kolanko wychodzaca od turbiny, auto niemialo doladowania i przerywalo.
  17. ja w swojej mam 8000K i jestem zadowolony:)
  18. ja swoje lampki papierem 1000, 1500, i oddalem do znajomego lakiernika zeby pomalowal lakierem i wygladaja na nowki:)
  19. Panowie od kilku miesiecy silniczek AVF nierowno pracuje przez kilka sekund po odpaleniu na zimnym. Mechanik mowi ze przyczyna moze byc cofajace sie paliwo... Czy wiecie w jakim kierunku mam dzialac dalej przyznam ze jest corac gorzej?
  20. skater69 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam sprzegielko od klimy chyba wysiada bo slychac je bardzo co dziwne klima jeszcze pracuje. Pytanie czy kupywac orginalne lub czy jest jakis zamiennik jesli tak to gdzie go szukac z gory dzieki.
  21. tak mialem tak kilka razy ze samochod gasl po odpaleniu ale od jakiegos czasu ten problem znikl sprawdze jak poprawic petle moze to rozwiaze problem
  22. Panowie wywalilo mi takie bledyz czego odrazu mowie ze baterie w kluczyku wymienilem: 00474 - Control Module for Immobilizer 49-10 - No Communications - Intermittent 01176 - Key 07-10 - Signal too Low - Intermittent Czy wiecie co to moze byc ? Czy to ze zamienilem mile na kilometry na liczniku moze miec na to jakis wplyw? Dzieki
  23. witam mam wymieniony modul BD koduje go do wartosci 7903 problem w tym ze podczas otwierania auto daje sygnal swietlny a powinno byc chyba na odwrot... tzn powinno zablysnac podczas zamykania czy wiecie moze co robie zle?
  24. skater69 odpowiedział(a) na skater69 temat w Audi A4 B6
    Moja ma kolor jak z pierwszego filmiku i chyba lepiej bedzie jak je przydymie troche bo te jasne wstawki na gorze lampy za bardzo sie wyrozniaja, a wogole to jak to jest z tymi swiatelkami chodzi mi o to czy moge kierunkowskazy wymienic na led czy musza sie swiecic na zolto tak jak w orginale?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.