Treść opublikowana przez Cor72z
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Mam w planie wymianę elementów na czarny mat ... relingi atrapa dolna jak i górna oraz tylna listwa Podoba mi się też czarny mat nawet powiem że bardziej niż biały przykładowy projekt : a jak wy uważacie ???[br]Dopisany: 30 Lipiec 2010, 17:23_________________________________________________Na tej stornie można zobaczyć przemianę np. R8 w czarnym macie http://incardesign.pl/folia/
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Po to ten watek jest chodzi mi o wasze spostrzeżenia zarówno negatywne jak i pozytywne
-
[ALL] Zmiana koloru karoserii stosując folie .
Witam Przymierzam się do oklejenia folią całego auta, mam w głowie wizje Zastosowania folii ORACAL PREMIUM biały mat/połysk na całośći auta... biorę też po uwagę czarny dach.. i pokrycie lusterek imitacją carbonu. zamieszczam 2 pierwsze auta w białym macie: oraz zdjęcie poglądowe b6 w połysku... Moja auto wygląda obecnie tak: Uploaded with ImageShack.us Proszę o wasze opinie na ten temat... ponieważ mam dylemat czy wybrać mat czy może połysk...
-
Co to za felgi??
Hmm bardzo możliwe .... mam tylko wrażenie ze mja nieco inny rant... bardziej kańciasty
-
Co to za felgi??
Witam chciałbym wiedzieć kto jest producentem tych felg... Uploaded with ImageShack.us
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Mallorca 2100 km do Barcelony + ok 300 Promem w jedną stronę 2400 w jedną stronę :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja w niedziele mogę być :>
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
hmmm zastanowię się :gwizdanie: ciekawa opcja
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Teraz w Niedziele spotykamy się ???
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Grzesiu nie jechałeś wczoraj koło Kaszubskiej na włączonych halogenach czasem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Kurde chłopaki jest lipa ja nie mogę jechać dowiedziałem się ze mam misje jutro na 12 musze być w domu wiec nie będę jechał bo nawet piwa nie wypije.... Wybaczcie
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
My ze Szczecina spotykamy się w sobotę na parkingu obok Mc'Donalda o 9.00 w Stargardzie jesteśmy ustawieni na 9.30 Zapraszamy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja jadę też z Martusią :*
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ile tam jest km ze Szczecina??
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
OK Wąski coś nie odpisuje...[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2010, 16:16_________________________________________________ jestem do tego przyzwyczajony wcześniej miałem polerowane felgi więc jazda ze ściereczką nie jest mi obca;p
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Chciałem przetestować ten rozmiar :> jeździ się naprawdę przyjemnie ale wrócę do 225/40 lub na 45
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Grzesiek czemu zmieniasz ??? ja wcześniej miałem 225/40 po zmianie na 235 czuje większy komfort jazdy ..... zastanawiam się jeszcze na 225/45
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
tak słyszałem:) podobno Wąski :gwizdanie:
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Tylną listwę bagażnika???
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Ciesze się że się wam podoba za relingi dałem 160zł[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2010, 16:14_________________________________________________Zrobiłem dziś kilka zdjęć : Testuje aktualnie oponki Michelin pilot sport sp2 235/40/18 zastanawiam się czy nie lepsze będą 225/40/18 Bardziej wyeksponują felgę....??
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Przemyślałem sprawę i bardziej interesuje mnie schwartz pakiet W poprzedniej a4 miałem chrom wiec trochę mi się przejadł poza tym chromu w ostatnich czasach pojawiło się dużo na naszych drogach ....... wiadomo że to co się błyszczy zawsze jest ciekawe Dlatego też wybieram mat i będę w tą stronę się kierował W tym celu zamierzam zakupić: -górny grill -dolny grill -relingi -felgi (kupie lub prysnę swoje na mat) -kierunki boczne [br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 11:46_________________________________________________Nadeszła wiosna więc czas na kontynuacje projektu :> O to co przyniosła Pani Wiosna : Felgi RS6 Mat Relingi:
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Ja na majówkę jadę na urlop :gwizdanie: więc raczej mnie nie będzie
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
do czego to listwa ???
-
[B6 AKE] Taki tam golas 235/40/19 :) MCE B7
Ładna sztuka i jeszcze moje ulubione felgi Pozdrawiam i zapraszam na spoty
-
[ALL B6] Projekt schwarz, siedzenia s-line b7 i inne
Łukasz dodaj kolegę do listy