Treść opublikowana przez komoornik
-
Czujnik światła wstecznego
Na wykopie też podpowiedzieli
-
Czujnik parkowania !!!
Polski język zawitał w A4 dopiero w B8 i to po lifcie ?
-
Brems licht - 3ci stóp i sporadycznie ESP
W tym 3cim świetle stop często występuje problem z kontaktem pomiędzy pcb a gniazdem wtyczki - poszukaj tematu o naprawie.
-
Rezystory DRL
Wyłączyć FIS i zmieniać żarówki na LED do woli ?
-
Akumulator sam się rozładowuje
- Żarówki kierunkowskazów przód
Czyli masz PY21W i pomarańczowy klosz? Mam wyłączony FIS i przez to nie mam błędów - nie zauważyłem objawu szybszego świecenia jak wstawiałem dla testu z tyłu żarówki. A ledy to i tak wpadną premium, takie które mają pobór mocy jak ori żarówka.- Żarówki kierunkowskazów przód
No nic, pożyjemy zobaczymy. 1 lampa była na pewno zmieniana - ale na ori.- Urząd nie chce zarejestrować auta ze Szwecji.
Adres ma jakiekolwiek znaczenie? Chyba coś kombinował Pan handlarz ?- Akumulator sam się rozładowuje
Zacznij od podstawowych rzeczy do czego będzie potrzebny miernik - sprawdź napięcie ładowania oraz pobór prądu z akumulatora po zamknięciu auta.- Żarówki kierunkowskazów przód
No i o to się rozchodzi że wyciąganie lampy to trochę roboty, a żarówki chce kupić LED więc inwestowanie w dwa rodzaje odpada ?- Kontrolka airbag
Bez skanowania to wróżenie z fusów.- Żarówki kierunkowskazów przód
Ok, ale jaki typ żarówki P21W czy PY21W?- Żarówki kierunkowskazów przód
Jaki typ jest zastosowany? W internecie krążą różne informacje - P21W czy PY21W? Są białe czy pomarańczowe? Z tyłu w Avant siedzą białe P21W. Mowa o aucie z xenonem i pomarańczowymi kloszami. Czy da radę je wymienić jakoś przez nadkole czy trzeba wyjmować lampy?- Dolot
Na co Ci to?- Problem z błędem świateł
W temacie o FIS masz napisane że błąd płynu będzie występował - chyba że podasz masę na pin licznika. A co do świateł - coś musi być nie tak, może masz żarówki LED? Aktywacja FIS uaktywnia komunikaty diagnozy żarówek, dlatego ja ostatecznie go wykodowałem- Czujnik kąta skretu
Tak, a nie wywala Ci zresztą błędu właśnie w sterowniku 16?- Czujnik kąta skretu
Moduł pod kierownicą.- Jak zdemontować kierunkowskaz w błotniku?
Jak zdemontować kierunkowskaz w błotniku?- B7 Crew
- Brak zasilania w gniezdzie zapalniczki
Bezpiecznik podmieniłeś czy tylko go obejrzałeś?- Wymiana pompy paliwa w baku 2.0 TFSI
Jak się za to zabrać? Po prostu zdjąć kanapę i rozkręcać? Jakieś inne cenne wskazówki?- Wymiana pompy paliwa w baku 2.0 TFSI
Czy jest to skomplikowana operacja?- Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Czyli moduł wykorzystujesz tylko do CH/LH? A światła z DRL na xenon przełączasz sam?- B7 2.0T QUATTRO avant/sline/manual/szyber/bix/rnse/bose/avus/ulter
Lampki od Chińczyków są za mocne, dwie wielkie plamy światła. I nie liczyłbym na ich trwałość. Akurat do rejestracji to warto stosować tylko ori.- Zalety i wady 2.0TFSI
Przeczytaj ten temat. - Żarówki kierunkowskazów przód