Treść opublikowana przez komoornik
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Wrzucasz coś do internetu, to licz się z krytyką. Nie każdy musi brać udział w kółku wzajemnej adoracji. Ja osobiście liczę na rzetelne zbieranie informacji o kosztach usterek które wystąpią w takiej "igiełce".
- B7 Crew
-
Odbłyśniki lampa xenon
Czy odbłyśniki w lampie xenon można w łatwy sposób zdemontować/wymienić?
-
Nr węża od płynu chlodzacego
https://ifinterface.com/page/page3.php
-
Opcja wyswietlanie na jakim biegu jest DSG
W A4 B6/B7 na pewno nie będzie podobnie, bo nie ma tam DSG ani niczego tego typu.
-
Problem z wiązką modułu kierownicy
Brzmi jak pytanie do wróżki
-
Problem z sondami
- Hamulec ręczny a4 b6
Ten check to pewnie woda w tylnym amortyzatorze.- Błąd żarówek
Żarówka na drugim zdjęciu to DRL - i ona jest w dziwnym rozmiarze. Do tych żarówek można się dostać bez demontażu lamp - po stronie pasażera trzeba tylko zdemontować obudowę filtra powietrza. A mijania i drogowe są realizowane przez bixenon.- Airbag problem
- Lampy przód A4 B7
Ostatnio zamontowałem te same chińskie żarniki, całe 47 pln za 2 szt. wyszło ? 12000k co najmniej wrzuć ? Tylko 4300k, wszystko powyżej tego to mniejsza ilość lumenów i pogorszenie jakości światła- Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Pytanie ile więcej za nie zapłacisz niż za Ferrodo - a mogą być to te same klocki.- DRL problem - gniazdo
Myślę że prosta sprawa - oprawkę można sobie spokojnie wyciągnąć poza lampę, nie trzeba nic rozbierać. A co do ceny - sam właśnie zakupiłem, po rabacie w ASO zszedłem poniżej 40 PLN.- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Na ten moment najsensowniejsza opcja to wsadzenie starego modułu, potem można gdybać.- Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Sprzedałeś stary moduł?- Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
0AW to typ skrzyni a LLA to kod jednego z wariantów.- Błąd żarówek
Myślę że i ze zdjęciami będziemy długo się zastanawiać o co chodzi - jeśli ktoś wrzucił xenon a do tego są oddzielne lampy DRL- A4B7 brak wlepy z kodem lakieru
Złapać ten sam kolor na ulicy, dobre ? https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/audi/vin_check?su=e23kjco44i3z- Woda
Ok, do zamknięcia. Woda zbierała się chyba w klasycznym miejscu - czyli na podszybiu, pod akumulatorem.- Woda
Taka sytuacja - gdy auto postoi a padał deszcz, wygląda na to że gdzieś zbiera mi się woda. Po ruszeniu z miejsca auto zostawia wcale nie małą smugę na jezdni, w okolicy przedniego koła po stronie kierowcy. Ktoś spotkał się z czymś podobnym?- Błąd żarówek
A masz żarówki LED w DRL? Od DRL i xenonu jest jeden błąd na FIS - właśnie main beam.- Falowanie obrotów wentylatora.
Co mówi diagnostyka?- niedobory ciśnienia w układzie paliwowym
Które to kanały w logach? Też muszę sprawdzić, sypie mi czasem błędem niskiego ciśnienia paliwa ale tylko przy 180+ km/h i 5k+ RPM- Skrzynia Hes a Her
Skrzynia od Quattro do FWD ?- Brems licht - 3ci stóp i sporadycznie ESP
Mnie zastanawia gdzie się wlutowałeś w lampkę. - Hamulec ręczny a4 b6