Treść opublikowana przez KYLOMC
-
Spoty wrocławskie
policji nie było , spisała babko oświadczenie
-
Spoty wrocławskie
no radio wyleciało z kieszeni ale jest gicior wszystko się ogarnie ---------- Post dopisany at 01:20 ---------- Poprzedni post napisany at 01:17 ---------- maska , dwa zderzaczki grill do wymiany lampa lewa przednia zaczepy pękły tak ze niewiem czy wymiana czy spawanie ? tak widać teraz ale jutro bedzie pewnie wiecej bajerów : ---------- Post dopisany at 01:25 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ---------- mam pytanko co teraz robić jesli jestem poszkodowany ? zgłaszać to swojemu ubezpieczycielowi ? czy do ubezpieczyciela sprawcy
-
Spoty wrocławskie
I było BOOOOMMM na kromera (((( tak ze nie ma mnie na spocie
- Siłownia
-
Spoty wrocławskie
- Siłownia
Spoko czyli narazie w to sie nie bawic .. a jeszcze jedno pytanko bral ktos moze 7 Nutrition BCAA 100% - 500g- Siłownia
to się dowiedziałem ? 23 PLN <----- o to mi chodzi "kulturyści"- Siłownia
Kur... temat raczej jest o silowni a nie o autkach koleszko .... :confused:- Spoty wrocławskie
To super- Spoty wrocławskie
Oo i to jest pytanie- Siłownia
Co polecacie z CLA ? Jaka najlepsza i tania hehe- Spoty wrocławskie
nie wiem z której strony ... już wole golfine ! aaa BRY ! możliwe, ale w tej cenie nie dostaniesz golfa z kubłami, blutem, dachem panoramicznym, grzanymi kubłami, czujnikami cofania, pełną elektryką, lustrem fotochrom, 1.9tdi, bixem i wieeeeloma duperelami jeszcze, serwisowanego w aso do końca i bezwypadkowego jak patrzyłem z do full opcji brakuje mi tylko portu USB, który się pojawi w najbliższym czasie Oj tam oj tam- Spoty wrocławskie
Ja to w piatek 2 zmiana ; (((- Spoty wrocławskie
To za miesiac pojadę do ciebie jaki cennik ?- Spoty wrocławskie
Następny raz jak kółka dostaną w dupe to podjade do grabowskiego bo w tym roku bylem w uldzie na kowalach to lipa wyszla z prostowaniem jedna lekko krzywa ...- Spoty wrocławskie
nie wiem z której strony ... już wole golfine ! aaa BRY !- Gwizd turbo
u mnie w AEb turbo juz gwiżdże 4 lata nic nie dymi ,pompuje elegancko ... podejrzewam ze to jest winna pęknięcia jej na gorącej części ,muszę to jakoś w koncu zaspawać- Spoty wrocławskie
Fajna turbinka ? :eek::eek:- Spoty wrocławskie
Dopisałem Cie do assistance Dzięki- Spoty wrocławskie
Szalejecie chlopaki- [B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Przemalowany przez firme niemiecka chyba adce na żółto jedzila po autostradach twoja tez super lekko w dół i dobrze go wypucuj i bedzie gruboo- Spoty wrocławskie
A wybieracie sie moze na ?- Spoty wrocławskie
miejscówa jest stała każdy cyknie sobie fotkę a spartan powkleja w fotoszopie Jak nie patrząc to jest 3 miejsca jeszcze heh- Spoty wrocławskie
ja tez dziękuję i czekam na foteczki ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- P.S Hello Kitty- Spoty wrocławskie
- Siłownia