Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. policji nie było , spisała babko oświadczenie
  2. no radio wyleciało z kieszeni ale jest gicior wszystko się ogarnie ---------- Post dopisany at 01:20 ---------- Poprzedni post napisany at 01:17 ---------- maska , dwa zderzaczki grill do wymiany lampa lewa przednia zaczepy pękły tak ze niewiem czy wymiana czy spawanie ? tak widać teraz ale jutro bedzie pewnie wiecej bajerów : ---------- Post dopisany at 01:25 ---------- Poprzedni post napisany at 01:20 ---------- mam pytanko co teraz robić jesli jestem poszkodowany ? zgłaszać to swojemu ubezpieczycielowi ? czy do ubezpieczyciela sprawcy
  3. I było BOOOOMMM na kromera (((( tak ze nie ma mnie na spocie
  4. KYLOMC odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Czyli ?
  5. KYLOMC odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Spoko czyli narazie w to sie nie bawic .. a jeszcze jedno pytanko bral ktos moze 7 Nutrition BCAA 100% - 500g
  6. KYLOMC odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    to się dowiedziałem ? 23 PLN <----- o to mi chodzi "kulturyści"
  7. KYLOMC odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Kur... temat raczej jest o silowni a nie o autkach koleszko .... :confused:
  8. To super
  9. Oo i to jest pytanie
  10. KYLOMC odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Co polecacie z CLA ? Jaka najlepsza i tania hehe
  11. nie wiem z której strony ... już wole golfine ! aaa BRY ! możliwe, ale w tej cenie nie dostaniesz golfa z kubłami, blutem, dachem panoramicznym, grzanymi kubłami, czujnikami cofania, pełną elektryką, lustrem fotochrom, 1.9tdi, bixem i wieeeeloma duperelami jeszcze, serwisowanego w aso do końca i bezwypadkowego jak patrzyłem z do full opcji brakuje mi tylko portu USB, który się pojawi w najbliższym czasie Oj tam oj tam
  12. Ja to w piatek 2 zmiana ; (((
  13. To za miesiac pojadę do ciebie jaki cennik ?
  14. Następny raz jak kółka dostaną w dupe to podjade do grabowskiego bo w tym roku bylem w uldzie na kowalach to lipa wyszla z prostowaniem jedna lekko krzywa ...
  15. nie wiem z której strony ... już wole golfine ! aaa BRY !
  16. KYLOMC odpowiedział(a) na sidoke temat w 1.8T
    u mnie w AEb turbo juz gwiżdże 4 lata nic nie dymi ,pompuje elegancko ... podejrzewam ze to jest winna pęknięcia jej na gorącej części ,muszę to jakoś w koncu zaspawać
  17. Fajna turbinka ? :eek::eek:
  18. Dopisałem Cie do assistance Dzięki
  19. Szalejecie chlopaki
  20. Przemalowany przez firme niemiecka chyba adce na żółto jedzila po autostradach twoja tez super lekko w dół i dobrze go wypucuj i bedzie gruboo
  21. A wybieracie sie moze na ?
  22. miejscówa jest stała każdy cyknie sobie fotkę a spartan powkleja w fotoszopie Jak nie patrząc to jest 3 miejsca jeszcze heh
  23. ja tez dziękuję i czekam na foteczki ---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- P.S Hello Kitty
  24. łokej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.