Treść opublikowana przez Pucek
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę że Miron też był... No to czas się zbierać do roboty :/ Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
3.0 tdi jeżeli chcesz pojeździć a nie tylko się toczyć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Mario, coś tam oglądałem, myślę że 2000zl +/- 200zl mogę dać ale to już max... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Dobra, czas się przyznać bo jeszcze chwila i Mario znowu zmieni rower na lepszy, nie kupiłem żadnego roweru, nie jestem chory na umyśle żeby tyle zapłacić za dwa kółka Tak, to była wkrętka! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Żeby była jasność, jak będzie padać to jedziemy rowerami, nie po to kupowałem koło żeby jechać autem... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Jaka damka, podobno to unisex, nie wiem, nie znam się Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Mam kumpla co sie bawi w rowery i polecil mi coś takiego, podobno na życie, niby to nowe kosztuje 15k ale ja kupiłem sporo taniej, model powystawowy. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Kupiłem dzisiaj w dobrej kasie Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bierze przykład z Brata...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieki za dziś! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Potwierdzam moje przybycie:) Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogę jutro być bo mam nocki...
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Jadę na rowerze z Knurowa. Zastanawia mnie jedno, dlaczego mnie jeszcze nie ma na liście???
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ale Ty jeździsz bez noclegu... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Wcale mnie to nie zdziwi, widać zainteresowanie rowerami rośnie a wycieczka połączona z chlaniem sprawdzi się idealnie Można w przyszłości pomyśleć o kajakach...
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
To jeszcze zmień pierwszy post a nie tylko sam tytuł Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Wypad mi pasuje, najwyżej kupię rower z silnikiem Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
- Spoty Katowice i okolice