Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Skoro nie ma spota to wylatuje drin! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  2. Mi pasuje, jedna osoba... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  3. Niby fajna ale jednak 10k trzeba wsadzić
  4. Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  5. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  6. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  7. Cześć w ten iście wiosenny poniedziałek Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Miałem cichą nadzieję że uda mi się wpaść ale jak to w piątek wszystko się pier#oli i w domu byłem dopiero o 21
  9. Chętnie bym wpadł ale niestety do 20 w robocie, a potem to już mi się nie chce
  10. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  11. Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  12. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  13. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Głupi...
  14. Noooooo Tak dziwnie... ale wlewam właśnie złotego grandsa
  15. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W moim starym B5 też miałem jakieś rurkowe ledy i do dziś świecą - 9 lat, autem jeździ ojciec, ale w dzisiejszych czasach takich żarówek już nie dostaniesz, przerabiam to w polo IV generacji i ciągle się przepalają, tak jak pisałem wcześniej, zakładaj ori ledy z B8 lifta - różnią się tylko wtyczką a światło świeci idealnie
  16. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Najlepszą opcją są ledy z polifta
  17. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  18. Siema, pierwszy wolny weekend od początku roku Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  19. Piszę się na Zator:) tyle że sam. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  20. Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  21. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  22. Jak będzie 8.5j to na styk wejdzie 15mm. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  23. A ile cali szerokości ma ten rotor? Dystom polecam... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.