Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chętnie bym pojechał ale do roboty na rano
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Ja zabieram 4 piwa
-
X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Miron, Ania przyjedzie na grilla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie działa... niestety
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Nie wiem jak Wy ale ja na ten wypad zabieram 4 piwa i nic więcej, nie będzie miał kto po mnie przyjechać- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Chciałbym mieć tyle czasu co Wy na wycieczki, dzisiaj dostałem pasek z wypłatą a tam na 30 dni w miesiącu kwietniu przerobione "tylko" 28 i jak tu potem mieć czas na rower jak na rodzinę i robotę w ogródku już go brakuje :/ Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mamy dziś 29 marca, nie widziałem wcześniej ale SZCZERZE GRATULUJE DLA Mam i Tatusiów, Niech Wasze pociechy sprawiają w Waszym życiu tyle radości co moje w naszym życiu, niechaj szczęście i radość w Was płynie i błogosławienia Bożego!!!!!!!!!!!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A jeszcze idź soboty i niedziele to dopiero ześwirujesz! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- B8 TrOOOOp
Potwierdzam, drugi sezon i mogę polecić! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Żeby ktoś napisał że jedziecie... d*py wołowe :/ Ja nic nie jeżdżę, "robię nogi" w robocie, od dzisiaj 6 nocek [emoji19] Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do b7 założyłem buzzera czy jakoś tak, pomalowane na czarno i nie było wiochy a cena śmieszna. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szkoda że przeskakuję jutro na pierwszą zmianę- Spoty Katowice i okolice
Najlepszego Stasiu! Kędzior, fajne to masz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja odpadam - teraz drugie zmiany- X Urodziny zlotów Śląskich - na sportowo/rowerowo LEŚNA POLANA 26.05
Wczoraj wieczorem poszła całość bo kompletnie o tym zapomniałem:/ Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE