Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie, Gregory myśli że my tu dalej żyjemy w czasach gdy się jeden z drugim prześcigał w modach żeby bardziej szpanować, czasy się zmieniły, a kupić auto na raty to godzina roboty.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za 15 lat Polska dogoni Portugalię i Hiszpanię, Niemcy za 50 jak się nic nie zepsuje, tu chodzi o coś innego, Miron jest 10 lat starszy więc też więcej musi mieć, jak już tak chcesz mnie do kogoś porównywać to przypomnij sobie co miałeś w moim wieku (31l)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale mi pocisłeś... Jak będę miał tyle lat co Miron, będę lepsze auto Ps. Jak zrobisz DOBRE zdjęcia to auto sprzedaż szybciej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo rok to sprzedajesz to jak Ci mam inaczej napisać?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dalej nikt tego trupa nie chce? 70k i mogę zabierać!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widziałem, dooobre
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
No i bardzo fajnie że tak to u Ciebie działa:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To że dwie ostatnie zimy były lajtowe nie znaczy że ta i następna będzie taka sama, na pewno wielosezonowe będą lepsze od letnich, ale nie oszukujmy się, konkret zima wróci.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawet nie chce mi się komentować tematu opon zimowych... Mam nadzieję że kiedyś ktoś wprowadzi nakaz zmiany od 1 listopada, tyle.
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
Dobrze że są ustawienia fabryczne, ale auto siedzi niżej przez co koło się bardziej chowa.
-
Mironowóz cz. VIII - A5 8T Sportback polift 3.0tdi s-line/S5 biel+czerń
No i tu jest wytłumaczenie dlaczego wchodzi większy dystans.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć w ten mroźny poranek!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! U mnie dzisiaj wpadają zimowe bo temperatury w nocy mało ciekawe.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chętnie ale mam na 18tą do roboty
-
B8 TrOOOOp
Ustawiali Ci światła na tej nowej elektronicznej maszynie? Jak mi ustawili to miałem tak samo jak Ty, pojechałem drugi raz i powiedziałem że coś nie tak, wyciągnęli starą i faktycznie mieli coś nie tak w elektronice tej nowej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Coś się dzisiaj dzieje?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to 18:30 pod forum! Dzięki za spocika!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! To jak, będzie ktoś?
-
A6 C7 vs A4 B8
Nie ma co pytać, kupuj c7, zresztą takie porównanie jest bez sensu.
-
Spoty Katowice i okolice
Idealna skarbonka? Stasiu, a Ty kupiłeś inne auto?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ujowe...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Piątek mi pasuje, mam na rano więc mogę być:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tomi maluje ople, no chyba że teraz maluje rury w kopalnii Ludzie przestali tu wchodzić odkąd nie działa tapatalk.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak dla mnie to możemy się spotykać nawet w SG - pół roku temu jadłem kabeba!!! Szaszłyk jest dla mnie obojętny więc gdzie się to odbędzie to jeden kij, wpadnę najpóźniej koło 20:30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak to będzie piątkowy spot w szaszłyku to wpadnę prosto po robocie czyli koło 20