Treść opublikowana przez Pucek
- C7 Resident
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
- Nie rozpoznaje kluczyka KEYLESS
Coś ruszyło w tej sprawie???- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Już nieaktualne- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
22.02 pod forum Gliwice- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Niestety nie jestem w stanie napisać ile to ma teraz po programie, podobno okolice 260KM, jak znajdę trochę czasu to udam się na hamownię, ale nie jedzie to źle, wracaliśmy z Błażowej to do 160km/h jechało to tak samo jak 300 konne A5 W przyszłym tygodniu aktualizacja, wpadło parę modów- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Dokładnie, moje 3.0tdi to 204KM, oczywiście po programie, silnik ten się różni turbiną i wtryskami, reszta jest ta sama.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Git, będę już "nowym" autem- A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Tak jak nie lubię brązowego tak na tym aucie wygląda całkiem fajnie, dobra baza do modów, ten tekst że nic nie będziesz modził... taaaaaaaaaaa na bank!- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Dzięki za dobre słowa, wyposażenie to przecietniak, ale znaleźć białe z przebiegiem w okolicach 200tys, fajnym wypasem i poniżej 100k to już problem, cieszę się z tego co mam, najbardziej brakuje mi pamięci foteli a że nie ma radarów czy też pneumatyki to już trudno bo i tak jest spory przeskok w stosunku do A4. Oczywiście pierwsze mody już zrobione ale ciężko z czasem żeby porobić fotki.- Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Siemka! Całkiem niespodziewanie nabyłem białe A6 C7 Avant S tronic Dzięki Miron, Stanley, Jedrekx i Miszel, przez Was mój domowy budżet zbliżył się do zera, ale mam to o czym marzyłem Krótki opis + zdjęcia jeszcze z ogłoszenia: 2012 rok, silnik 3.0tdi Quattro Stronic, przebieg 227 000km S-line zewnętrzny S-line wewnętrzny 1BV bi-xenony skrętne z doświetlaniem zakrętów pół skóry czarne klima 4 strefy Audi Drive Select MMI 3g plus Bose Multifunkcyjna kierownica z łopatkami Podgrzewane fotele przednie Isofix Tempomat Czujnik deszczu Czujnik zmierzchu Czujniki parkowania przód/tył + kamera Pakiet oświetlenia ambiente wewnątrz i zewnątrz Podgrzewane i składane lusterka fotochrom Przyciemniane szyby + cała reszta która jest seryjnie... Zdjęcia z ogłoszenia: Pierwsze mody - black pakiet- A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Siemka! Mamy luty 2019 roku, B8 bezproblemowo jeździ, wpadły chromowane przyciski szyb, jakieś wymiany eksploatacyjne i nic więcej, miał być lift, długo zastanawiałem się czy przerabiać swojego czy kupić coś innego ale problemy życiowe spowodowały że nie miałem czasu i głowy do zmian ale za to niespodziewanie we wrześniu 2018r kupiłem 2 kółka, wymarzona Honda CB1000R Przyszła jesień i dwa kółka poszły w odstawkę, więc założyłem zimowe koła pomalowane plastidipem na czarno żeby coś zmienić, no i w grudniu się zaczęło, znowu nudy, tylko robota, dom, robota, przeglądałem ogłoszenia ale ciężko o białe poliftowe B8 lub też A5 sportback w 3.0tdi, automacie, quattro i przebiegiem w okolicach 200tyś, zadzwoniłem wtedy do Miszela (MPMoto) czy czegoś nie będzie, tym właśnie sposobem spełniłem kolejne marzenie, A6 C7 które planowałem kupić w przyszłości jest w moich rękach, biały avant 3.0tdi stronic, przebieg 227tyś, 2xSline itd. generalnie jestem bardzo zadowolony! Jak już pewnie wiadomo, moje auto będzie na sprzedaż...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- B8 TrOOOOp
Nie szuka ktoś dobrych opon na 20''? 245/35? 2017r.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W ostateczności kimniesz się w aucie, już jedni tak robili- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No Miron, bardzo fajnie to pochytałeś, brawo! Ja będę sam i nie piję bo o 4:30 wstaję do roboty- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka - Spoty Katowice i okolice
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.