Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Maciek, Ty mi do C7 piano załatw w ludzkiej cenie
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka
  3. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć
  4. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Katowice i okolice
  7. Felga jest identyczna jak w modelu rs5 (głębia) ale posiada et33 przez co idealnie leży na a4/a6 - drobna pomyłka Ronala
  8. Klienta już mam od dawna, zresztą jak nie On to zawsze się ktoś znajdzie 20'' z parametrami od RS5, ale czy będę sprzedawał to się wszystko okaże.
  9. Full led robi robote, grubo się zastanawiam co robić bo chcialbym a raczej muszę tym autem pojeździć 2 może 3 lata i planuje zmianę na poliftowe a7, więc te pieniądze które wydam na lampy i inne grubsze mody wolę odłożyć bo jest na co, a widząc ile straciłem na b8 chce kupić auto na dobrym wypasie:)
  10. Cześć, dawno mnie tu nie było, czas uzupełnić wątek o parę drobiazgów i plany na 2020 rok Niestety, podczas użytkowania dopadły mnie typowe bolączki C7 a więc skrzynia Stronik odmówiła współpracy, miesiąc przed planowaną wymianą oleju padła mechatronika, na szczęście wszystkim zajął się Frog Racing i dopiero teraz widzę jak ta skrzynia fajnie działa 2 miesiące po naprawie skrzyni całkiem przypadkiem okazało się że puścił króciec płynu chłodzącego i zebrała się ciecz na silniku między głowicami - podczas awaryjnego hamowania ciecz poleciała na chłodnicę a ja szukając dziurawego węża lub chłodnicy zauważyłem "basen" na górze silnika, po demontażu "góry" zapadła decyzja o wymianie wszystkiego co może w przyszłości sprawić problem, został ściągnięty również pas przedni, okazało się że tam też puścił króciec z wody więc od razu wymieniłem "przedni rozrząd" z pompą wody oraz uszczelnieniami, simmering pod kołem pasowym, jednym słowem "mały" remont teraz powinien być spokój na długi czas, wszystko się działo w okolicach 240 tyś km. Są też pozytywne cechy użytkowania tego auta, a mianowicie jest bardzo wygodne, bardzo dobrze się jeździ i nie żałuje że go kupiłem Udało mi się przeprowadzić drobne modyfikacje: - Dymione tylne lampy z modelu RS6 - Black piano wykończenia wokół licznika z wyświetlaczem MMI z modelu RS6 - Dywaniki welurowe z białą nitką - Atrapa chłodnicy fake RS6 - Czarne emblematy OOOO i Sline Jeżeli chodzi o przyszły rok to planuję zmianę felg na całkiem inny wzór, może się skuszę na pakiet RS6 look, ale na pewno chcę zmienić kierownicę na ściętą i dekory na czarne piano
  11. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem co to sc2 i nie znam Indiego
  12. Pucek odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    Długo wytrzymałeś z modami, lustra tylko czarne Andrzej...
  13. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć kapelusze
  14. Krystian, zaszalałeś! Bardzo fajna opcja, nawet te felgi są spoko Obserwuje!
  15. Pasuje, ten weekend?
  16. Pucek odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Cuber, fajna fura! PS. Z tym czarnym kolorem to przesadzasz jak Miron z rotorami
  17. 150m2, pompa powietrzna, ma przygotowane miejsce na piec ale na razie pompa dawała radę, zobaczymy co będzie po ostrej zimie.
  18. Kuzyn ma od zeszłej zimy, nowy dom, 20cm styropianu, parterówka, podłogówka, miał ciepło a rachunki za prąd spoko, zobaczymy co będzie przy wielkich mrozach bo sam się zastanawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.