Treść opublikowana przez Pucek
-
Strefa motocyklistów
-
Po Kasi passaty
Andrzejek, sprzedaj Pajdzie paska bo wczoraj mówił że tęskni
-
Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
Wpłacę w ostatni możliwy dzień - nie będziesz obracał moją kasą
-
Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
Dopisz Szwagra
-
Kino domowe - jakie?
Najpierw kup amplituner + 2 głośniki pod stereo bo tego używasz do słuchania muzyki, przy graniu fajnie jest mieć tyły ale na to Cię z tym budżetem nie stać, troszkę mało tego budżetu na dobre granie Jak duży ten salon? ja mam 58m2, zestaw ampli Denon + głośniki 5.0 (bez subwofera) firmy Dali no i efekt jest taki że jest głośno i jest uderzenie basu, brakuje mi suba ale już ten zestaw dodam że budżetowy to wydatek prawie 6 tyś zł Podejdź do Media marktu czy innego miejsca gdzie będziesz mógł posłuchać soundbara bo to jedyna rozsądna opcja za te pieniądze.
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć
-
Leśna Polana - wypad rowerowy 16.05.2020
Jadę
-
Po Kasi passaty
Andrzej, Ty świrze
-
Oczyszczacz powietrza.
Czekaj do wiosny a żona i dzieciak niech chorują U mnie od września dwójka dzieci poszła do przedszkola/żłobka i non stop chorzy, chodzili po 6-10 dni w miesiącu a reszta w domu, urlopy, opieki, lekarstwa, straciłem worek pieniędzy, kupiłem 2 grudnia oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier 2H i zero chorowania, dosłownie zero, syf w powietrzu był niesamowity, normy przekroczone o 300%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema
- C7 Resident
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Buhehe Mario, no i żeby dzisiaj wszyscy mieli quattro:) Najlepszego!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka, ja niestety odpadam, druga zmiana.
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Maciek, chętnie oddam do malowania ale jak lakiernik widzi te chrom wstawki że trzeba je oklejać to każdy kręci nosem, a jak to piano rysuje sie od patrzenia, ori lakier jest jednak trwalszy, tak zauważyłem mając b8 i malowane dekory, kolejny problem to poobijany dekor tunelu, trzeba jakiś kupić, znalazłem nawet ori czarny z tunelem w śmieszniej kasie ale po prostu nie chce mi sie kombinować:)
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Jak mi się trafi coś fajnego to zmienię, ale na moje nie licz bo też mam wgniotki - bardzo ale to bardzo ciężko kupić ten dekor w idealnym stanie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć
-
B8 TrOOOOp
U mnie piano wygrywa, bez dwóch zdań tym bardziej że mam założone listewki wokół licznika + winda z RS6 jak tutaj na zdjęciu