Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Buhahahahha Miron, tekst o wypukłych kołach jest mega
  2. Ciśniemy na letnich - na bogato
  3. 5 lat temu nie było takich wynalazków, panele po prostu nie są zimne, nie "ciągnie" od ziemi, a jak wyłączę podłogówkę to panele są zimne i to czuć, więc coś ciepła oddają, mam w tym pomieszczeniu 25 stopni i jest git.
  4. Mam podłogówkę, mam część w kafelkach i panelach, na kafelkach bardziej czuć ciepło podłogi, na panelach już mniej, ale jednak czuć, jest generalnie fajnie, nie spuszczałem się nad jakimiś specjalnymi bo takich też wtedy nie było, kupiłem w castoramie za 47zł od metra, mają 5 lat i nic się nie dzieje, imitacja deski, większość że dziwi że to panele
  5. Piątkowy spot jak najbardziej Do BT mogę jechać w grupie, jedynie co mi może się nie udać to godzina wyjazdu, myślę że koło 10 będzie mi łatwiej
  6. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. Dzięki za spota, frekwencja dopisała!
  8. Dzięki Musti, napijemy się w BT Dachu nie będę ruszał, lusterka zobaczymy, bardziej się zastanawiam nad dokładką z tyłu, muszę to przemyśleć, założe letnie koła, porobię jakieś zdjęcia i zrobię jakiegoś wirtuala jak będzie wyglądać w czarnym ta dokładka.
  9. Przy dachu znowu trzeba oklejać tylną lotkę a tu już nie będzie tak łatwo, duża kombinacja, bardziej zastanawiam się co zrobić z szarą dokładką z tyłu, biała odpada, czarna może być fajnie ale znowu nic tam z tyłu czarnego nie ma żeby do tego pasowała, chyba zostanie tak jak jest...
  10. Pucek odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Da się naprawić, pytanie za ile... Miałem podobne uszkodzenie w zeszłym roku, ratowałem się i wjechałem na krawężnik, długo szukałem kogoś kto to ogarnie, jest dobry fachowiec w Tarnowskich Górach, ALE no właśnie, robota 500 zł + 600 malowanie 2 kół żeby ukryć naprawę, nie zdecydowałem się, udało mi się kupić nową felgę.
  11. Dzięki, aktualnie odszczurzam lakier, jest co robić jak to w aucie które jeździło po autostradach a na weekend planuję wrzucić lato, wtedy też ogarnę jakieś zdjęcia Co do pakietu black, myślałem nad lusterkami ale mają przetłoczenie i nie idzie ich okleić - łatwiej malować więc się zastanawiam, czarny dach też rozważałem ale sam nie wiem, muszę popatrzeć w necie jak to wygląda, a na felgi mnie namawia Żona, ja uparcie zostaje przy szarych rotorach ale w przyszłym roku planuję zmienić więc może akurat będą czarne, kto wie. Ogólnie to zraziłem się do dużych i kosztownych modów, B8 doposażyłem za 20k i co mi to dało? nic, dalej się sprzedaje, zaraz wrzucę tam środek z golasa i puszczę te auto za 40k
  12. Hehehe Andrzej, dzięki, mogłeś brać moje B8 zamiast pasiora Ciemne szyby muszą być - mam dwójkę małych dzieci
  13. Fajne, coś mało tych planów Wpadaj w ten piątek na spota
  14. No Majki, jest bardzo ładnie, środek fajny, baza do modów idealna, rezaj...
  15. Dzięki, oklejałem tam gdzie B8 czyli w Rybniku, koszty były trochę mniejsze gdyż to kolejne auto które tam robiłem ale zapłaciłem za grill 200zł i listwy 400 zł, koszty małe a zawsze można wrócić do chromu.
  16. Nie wiem jakim cudem miałem zakodowane że płatność do 10 marca, dobrze że tu popatrzyłem bo by było... Kasa na koncie.
  17. Nakładki na aucie, nie robiłem zdjęć bo środek nie ogarnięty, full led możliwe że będzie, ale jeszcze nie teraz
  18. Cześć, mały update... Zimówki na 19'' Grill czarny połysk - folia Ramki szyb czarny połysk - folia Relingi czarny matt - ori Tak to powinno iść w serii
  19. Zostają do a6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.