Treść opublikowana przez Pucek
-
Puckowe A6 C7 Avant 3.0TDI Ibis white - koniec przygody, sprzedane, zapraszam do działu A7:)
Zlot w Bukowinie za nami, a więc pojawiły się też fajne zdjęcia, ja choruję na brak czasu żeby coś ustrzelić więc podrzucę coś od Kolegów i Koleżanek, dzięki Jak to po takim zlocie, duży niedosyt, moje auto to zwykła seria
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
A Ty dasz rady jechać na składaku?
-
A6 C6 2.0 TDI
Jak 3.0tdi w c6 to tylko w polifcie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka
-
XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Tak jak byłem na liście tak możecie mnie wykreślić, 11 maja odrabiamy 2maja i mam na 12 w południe do roboty, o wolnyn mogę pomarzyć, życie!
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- XI Urodziny zlotów Śląskich - rowerowo - LEŚNA POLANA 11.05
Możesz mnie dopisać bo w najgorszym wypadku przyjadę wieczorem na ognisko + nocleg- Bukowina 2019 - podziękowania
DZIĘKI za dziesiątą Bukowinę spędzoną razem z Wami, jak zawsze było MEGA, co tu dużo pisać, widzimy się za rok! Dzięki!- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka- Spoty Katowice i okolice
Siemka, dzięki za fajny wyjazd, co złego to nie ja- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za towarzystwo, co złego to nie ja?- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Szacun!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pożyczę Ci polo Ani jak nie masz czym jechać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To już jutro...- A6 C6 2.0 TDI
Jestem pod wrażeniem, ale miałem podobne obawy jak koledzy wyżej, jest na serio fajnie!- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Leczymy się i odliczamy dni...- WSPÓLNA PODRÓŻ NA BUKOWINE AUTOSTRADĄ A4 : DOLNOSLASKIE, OPOLSKIE, ŚLĄSKIE ITP
Śląsk wyjeżdża o 10:00 z parkingu który jest zaraz za pierwszymi płatnymi bramkami autostrady A4- Bla bla bla BUKOWINA TATRZANSKA 2019
Zima na bogato, 19" ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE