Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widziałem, obserwuję temat
-
AUDI A5 Sportback S-line Daytona Gray 1.8 TFSI 2013
Jakiś link?
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
Jaki przebieg? u mnie sporo zaniżył, mam już 290 tyś.
-
B8 TrOOOOp
No nie taka śmieszna, auto ma już 10 lat, do tego wypas bez szału i najbardziej popularny silnik, cudów nie ma. Już w zeszłym roku mojego wycenili na 45 tyś, dodałem wyposażenie i wyszło 54 tyś zł za 3.0tdi z 2010roku.
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cisza "prawie" jak na czacie To co, ogarniamy tego mega spota 25 stycznia?
-
Spoty Katowice i okolice
Hahaha dobre!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema
-
Spoty Katowice i okolice
Siema! Pajda, co myślę? Niby auto okej ale jakoś mi nie pasuje ten silnik do tej wersji.
-
Spoty Katowice i okolice
Zapisujemy się!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zapisujemy się!
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Dobra, czas się zapisać!!! Pucek + Ania + Zuzia(2.5l) + Ignaś(1.5l)
-
Spoty Katowice i okolice
W b8 jest znacznie lepiej, sprawdzisz przed wydaniem mojego parcha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spadaj, nie dość że kulawe to jeszcze 90 kucy ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najlepszego w tym Nowym Roku... Co złego to nie ja, od dawna powtarzam że daję 70 tysi i zabieram Gregorowe auto jednak 83k + akcyza wolę wydać na C7 gdyż w mojej obecnej sytuacji bardziej się przyda. Jeżeli chodzi o Bukowinę, na 90% się wybieramy, rodzinnie, tyle że na razie nie mogę się zapisać gdyż Ania wraca do roboty w okolicach 15 marca i nie wiem jak będzie z wyjazdami na szkolenia, ale tematu na pewno nie odpuszczę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gratulacje dla Was Pajda!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żona się dowiedziała?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka! Ja odpadam, bawię się na weselu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Odnośnie piątku, ja się nie wypowiadam bo i tak mnie na 80% nie będzie
-
Spoty Katowice i okolice
Najlepszego Ucho!
-
Konsola PS4 - gdzie najlepiej kupić na raty ?
Dokładnie, haczyk jest taki że trzeba poczekać te 2 miesiące żeby sklep zapłacił za nas i potem można spłacać nawet całość, drugi haczyk jest taki że teraz w euro wciskają "ubezpieczenie" za tylko 4 zł miesięcznie, gdzie po przeliczeniu x30 wychodzi malutki zysk z tych dwóch rat, niby to obowiązek ale jak się okazuje w pierwszym miesiącu od podpisania można z tego zrezygnować.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem co tu dziwnego, są 4 zmiany robocze czyli 6:00/12:00/18:00/24:00 i tak się chodzi, co tydzień inaczej, nie można sobie wymyślać na którą zmianę sobie pójdę bo inaczej wylatujesz z brygady i zarabiasz znacznie mniej Aaa i jeszcze ta sobota i następna też do roboty bo Wigilię i sylwestra trzeba odrobić
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć, odpadam, na 18tą do roboty