Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Widziałem, obserwuję temat
  2. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to mega!
  3. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jaki przebieg? u mnie sporo zaniżył, mam już 290 tyś.
  4. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No nie taka śmieszna, auto ma już 10 lat, do tego wypas bez szału i najbardziej popularny silnik, cudów nie ma. Już w zeszłym roku mojego wycenili na 45 tyś, dodałem wyposażenie i wyszło 54 tyś zł za 3.0tdi z 2010roku.
  5. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema
  6. Cisza "prawie" jak na czacie To co, ogarniamy tego mega spota 25 stycznia?
  7. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Hahaha dobre!
  8. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema! Pajda, co myślę? Niby auto okej ale jakoś mi nie pasuje ten silnik do tej wersji.
  9. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Zapisujemy się!
  10. Dobra, czas się zapisać!!! Pucek + Ania + Zuzia(2.5l) + Ignaś(1.5l)
  11. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    W b8 jest znacznie lepiej, sprawdzisz przed wydaniem mojego parcha
  12. Spadaj, nie dość że kulawe to jeszcze 90 kucy ?
  13. Najlepszego w tym Nowym Roku... Co złego to nie ja, od dawna powtarzam że daję 70 tysi i zabieram Gregorowe auto jednak 83k + akcyza wolę wydać na C7 gdyż w mojej obecnej sytuacji bardziej się przyda. Jeżeli chodzi o Bukowinę, na 90% się wybieramy, rodzinnie, tyle że na razie nie mogę się zapisać gdyż Ania wraca do roboty w okolicach 15 marca i nie wiem jak będzie z wyjazdami na szkolenia, ale tematu na pewno nie odpuszczę.
  14. Gratulacje dla Was Pajda!
  15. Żona się dowiedziała?
  16. Siemka! Ja odpadam, bawię się na weselu
  17. Odnośnie piątku, ja się nie wypowiadam bo i tak mnie na 80% nie będzie
  18. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Najlepszego Ucho!
  19. Dokładnie, haczyk jest taki że trzeba poczekać te 2 miesiące żeby sklep zapłacił za nas i potem można spłacać nawet całość, drugi haczyk jest taki że teraz w euro wciskają "ubezpieczenie" za tylko 4 zł miesięcznie, gdzie po przeliczeniu x30 wychodzi malutki zysk z tych dwóch rat, niby to obowiązek ale jak się okazuje w pierwszym miesiącu od podpisania można z tego zrezygnować.
  20. Nie wiem co tu dziwnego, są 4 zmiany robocze czyli 6:00/12:00/18:00/24:00 i tak się chodzi, co tydzień inaczej, nie można sobie wymyślać na którą zmianę sobie pójdę bo inaczej wylatujesz z brygady i zarabiasz znacznie mniej Aaa i jeszcze ta sobota i następna też do roboty bo Wigilię i sylwestra trzeba odrobić
  21. Cześć, odpadam, na 18tą do roboty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.