Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Już są oklejone ale na czarno
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Koło ogólnie jest spoko, tyle że jakoś mi średnio się widzi w jasnym kolorze do czarnych dodatków
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie jak popatrzyłem do tyłu i zobaczyłem tabliczkę z napisem DYDO, myślałem że mi na oczy coś padło Swoją drogą, DPFa to Ty tam nie masz, śmierdziało za Tobą niemiłosiernie
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Za rok. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Stasiu, zazdroszczę! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Dawno nic się nie działo a zima tuż tuż więc wpadł pełny pakiet a mianowicie: - zabezpieczenie lakieru woskiem collonite - dywany gumowe z matą bagażnika - gumy zimowe na 18" sline Dodatkowo doszły nakładki na pedały z ali... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki ale mam już słuchawki, zresztą i tak wolę grać przez kino domowe Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tapatalk mi pokazuje ale nie mam ostatnio czasu żeby się bardziej udzielać. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie ma... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zobaczę jak z czasem, jest jedna sprawa, szaszłyk się totalnie zepsuł więc trzeba ogarnąć inne miejsce. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic a nic nie gram, nie mam czasu, za dużo na głowie. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Pseudo lambo sobie odpuść... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Zgadzam się, nie ma lepszej opcji jak skóra + alkantara, miałem recaro w pelnej skórze i zimą była lipa, teraz mam połskóry i jest o niebo lepiej, nie trzeba nawet podgrzewania! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i tak właśnie wczoraj było, CoD WW II bardzo fajne, Horizon 3 też git- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema, Mario, kupiłem jednak xbox one S, grafika sto razy lepsza jak w x360 a cenowo bardzo ok, na moje granie to wystarcza Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE