Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  2. Ja tu patrzyłem o 15 i była cisza.
  3. Nikt się nie deklarował więc olałem temat a jeszcze jutro na rano do roboty
  4. GRATULACJE dla Was Polko:) Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  5. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Sedan to nie wada ale jest dużo mniej osób ktore szukają takiej budy więc znowu ciężej będzie to sprzedać, a odnośnie spalania w 3.0tdi - nie będę się kłócić ale jak ktoś nie miał nigdy tego silnika to nie uwierzy w niskie spalanie przy normalnej jeździe Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  6. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  7. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie rób takich głupot, nie dość że sedan, nie dość że kulawy to jeszcze 2.0tdi i angol, już widzę ten płacz przy sprzedaży, czekaj wytrwale albo bierz avanta w manualu od Miszela. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  8. Ale cisza... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  9. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    33 Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  10. Pierdolenie, jakoś w B7 zrobiłem 80 tyś km i w silnik nie włożyłem nic, nie licząc zayebanych nagarem klap kolektorów i EGRa, gówno prawda że stare auta się sypią bo jak kupisz śmietnik to potem trzeba wkładać. Nigdy nie kupię nowego opla czy renówki, to szmelce i zdania nie zmienie, wolę stare Audi
  11. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. Ja dziś odpadam, do 21 w robocie, potem krótkie spanie i pobudka o 4:30 na pierwszą zmianę - koniec laby
  13. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  14. Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  15. Fajne, nie było by siary tym jeździć
  16. No to tak i wieksze ryzyko że będą komplikacje nic lece na łaźnie! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  17. Haha dobre, myślałem że w b6 Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  18. Pociesze Cię, w B7 miałem takiego pecha że co kupiłem nowe opony czyli 3 komplety to od razu łapałem wkręta albo gwoździa
  19. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  20. Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  21. A ja napiszę tak, paru znajomych ma takie oświetlenie, po wprowadzeniu oczywscie co wieczor się świeciło aż do pierwszego rachunku za prąd, teraz oświetlony dom to rzadki widok dlatego u siebie tego nie robiłem Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  22. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  23. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  24. Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.