Treść opublikowana przez Pucek
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to do roboty...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pier**le wole żeby mnie dupsko bolało bo w tym to wyglądam zdziabke dziwnie Jak strzelisz 30km bez takich gaci to sie zrazisz do roweru, sam takie mam a mało co jeździłem.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zamienimy sie rowerami to Ci pokaże jak się jeździ Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sami kolarze a co jeden to brzuch większy Ps. Piszę się na jakieś wspólne śmiganie - mam koło od brata z 2007 roku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wzajemnie:) Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I nawet do zdjecia usiedli wagowo:) Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zagadaj do Dimana, On u siebie dokładał lotkę, ale z tego co wiem to każdy go tylko klei na kleju do szyb- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spocisza, od poniedzialku koniec laby i do roboty:/ Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będę w okolicach 18tej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron, nie wykrecaj sie teraz... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale zniewaga- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurfa, ale pomyliłem dni hehe Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To maluj w kolor, myślę że max 150 zl powinieneś za to zapłacić Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Robisz pod kolor budy czy np. czarny do pakietu black?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też dziś będę... bez kierowcy jak coś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eee jakie wczasy z b8, auto stoi i nie jeżdżę bo nie ma czasu Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Robimy spota w piątek? to mój ostatni tydzień urlopu a że na wczasy nie pojechaliśmy to chociaż może spot wypali...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajne:) Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- A5`08 -> Competition S5 lift -> update
Nie masz ubezpieczenia na szybę? Można to połączyć...- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE