Treść opublikowana przez Pucek
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Fajna "zima"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zauważ że ja nie jestem tak zryty jak Ty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co mam widzieć?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Psychol Chociaż jak tak popatrzeć to w Twoim życiu są ważne 3 rzeczy - rower, konsole i piwsko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Robisz z tych kół zestaw wypoczynkowy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ori z allroada b8 i takie et? Dziwne... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eee ja muszę walić po 20mm dystansu, ale na przyszły sezon wpadnie inne koło. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Ujowo tak po roku odzyskać auto... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony zimowe
Jeździłem 4 zimy na nokianach wr D3 i złego słowa nie powiem, miałem również uniroyal ms 66plus przez 5 lat i to samo, bez zastrzeżeń, teraz kupiłem hankooki i zobaczymy ile to warte, obstawiam że każda świeża zimówka klasy średniej będzie GIT
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A po 30mm dystansu już kupiłeś? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron, napisz wprost, siara Ci zakładać zimę na auto, ale gdyby to były te drugie rotory w 20" to już dawno byś założył Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też jutro zakładam, trzeba pamiętać że w sobote święto więc wszystko zamknięte Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Mario, mnie interesują właśnie gry typu CoD, battlefield, forza ale głównie akcja w tych lub starych czasach, zresztą ja mało gram bo przez neta wcale, myślę o zmianie bo na x360 w to co było fajne to już pograłem a że idzie zima to jest na to czas. Co do ps4 - nigdy nie byłem fanem i nie wyobrażam sobie grać z "okularami" na głowie. Tv jest do zmiany, już śledzę rynek bo mój 8 letni tv ma kurz pod matrycą i to postępuje, niby to można wyczyścić ale to zaraz powraca. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, brać xbox one S czy warto dopłacić do X ? Chce kupić konsole na kolejne 4 lata i używać tego z tv 4k Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stary Jesteś... Widać że Diman się wkręcił na całego
-
Polecane opony zimowe
Bierz na zimę 225/40, nie zakładaj balonów typu 235/45
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/audi-a4-2-0-tdi-s-line-plus-2012r-led-navi-skory-i7024819953.html Tylu spojlerów na aucie to nigdy nie widziałem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, nie pij tyle, przecież Tomek jechał na moto...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bagnetu nie ma dopiero w B8 Jak Ci zacznie walić błędami to odpalasz vagiem wypalanie i znowu jest git, grunt to dynamicznie jeździć
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciesz się że masz bagnet, u mnie nie ma W b7 miałem taki sam jak Ty, wycieraj i wkładaj parę razy a pomiary powinny się pokrywać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Też kiedyś myślałem że DPF trzeba od razu wypieprzyć ale czy np. Miron albo Osiek wywalali DPF ? nie, wszyscy normalnie jeżdżą, zresztą sam to mam i będąc u Rogala pytałem o DPF to powiedział od razu - zostawić Dopóki auto normalnie jeździ to ja bym nie szukał problemu, lej DOBRY olej i pałuj auto a powinno być dobrze.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A po co to chcesz usuwać? masz z tym jakieś problemy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaaaa Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka