Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko Mario
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko, miejsce masz ogarnięte, koło 10-11 rano wyjeżdżam w góry więc do tej godziny masz czas, potem do wieczora mnie nie będzie dzwoń jak coś po 8:30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli widzę że lipa, może za tydzień się ogarniecie. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, żartowałem przecież, myślałem że pociagniesz temat i coś się tu będzie działo. A odnośnie jazdy na rowerze, nie o to mi chodzi, ale odpowiedni rower i mogę śmiało pyknąć 50km skoro na starym gracie robiłem na lajcie 30 i nic mi nie było a Ania zdychała za dużo ruchu w robocie żeby wymiękać. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dużo Ci nie brakuje do masy krytycznej Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko, tak tylko pytam, może akurat okaże się uczciwym handlarzem Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale Ty się z tym bawisz... handlarzyk pewnie milczy Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Robimy jutro jakiegoś spota???
-
Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron, kupuj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
https://portal.a4-klub.pl/a4-b8-zmiana-przodu-na-poliftowy-2012-2015/
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoooko Dzień spędzony przy aucie, nareszcie doczyszczone! Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Czyli tryb życia Stasia - te Wasze baby- Jaki olej do 3.0 TDI
Liqui moly albo Millers, ja kiedyś sugerowałem się opiniami na A6 klub, to samo polecają na A5 więc spróbowałem i nie żałuję, odnośnie spalania oleju, muszę kupić ten bagnet serwisowy bo też zgubiłem trochę oleju a zrobiłem dopiero 3tyś km, tyle że auto jeździ w pełnym zakresie obrotów- Spoty Katowice i okolice
Czyli nie piłeś 2 tygodnie żeby jutro pić - dobry sposób żeby nie słuchać jęczenia "codziennie pijesz, chociaż dzisiaj byś odpuścił"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, Ty podglądaczu, akurat koło Mirona musiałeś przejechać Musi polerować jak ma to jakoś wyglądać!- A4 B8 8K Allroad 2.0 TDI CAHA
Matt, chyba się dzisiaj widzieliśmy na a1, lecialeś w stronę SGL... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE