Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Od siebie mogę napisać że B7 na 19'' było mniej komfortowe od 20'' w B8, nie czuć tak dużego koła więc pewnie przy 19'' będzie to samo a nie będzie wyglądać
  2. Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  3. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  4. Przyciemniam w MAXFOL Rybnik, normalna cena za 5 szyb to 480zł i 2 tygodnie czekania na termin, ale że będą mi oklejać ramki szyb to cena w pakiecie jest trochę inna
  5. Dzięki za dobre słowo Muszę przyznać że nigdy nie chciałem rotora ale ten robi robotę a już nie długo ściema szyb i oklejanie chromowanych ramek na czarny mat.
  6. To nie wina tarcz czy klocków, zaciski te same co miałem seryjnie, tarcze minimalnie większe to co ma mocniej hamować? nic, tym bardziej że nie narzekałem na serię w 3.0TDI
  7. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pajda dojazdówka jest na tym styropianie, pytam konkretnie o prawy bok, każda "dziura" w styropianie jest czymś wypełniona, a prawa strona na środku i dole ma puste dziury, może coś tam ma być? w B7 takich cudów nie było dlatego pytam z ciekawości
  8. Pucek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy mi tu czegoś brakuje? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  9. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. Aktualizacja Hamulce S4 B8 na aucie, myślałem że będzie większe "wow" a to hamuje podobnie do tego co miałem, zresztą zaciski są te same.
  11. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  12. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  13. Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  14. Nie zaczynaj Kamyk Z nowości, wczoraj założyłem podświetlenie rejestracji z polifta a jutro wpada na auto hebel z S4 Następne w kolejności będą przyciemnione tylne szyby.
  15. Ty miałeś słyszeć jak sam chrapałeś... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
  16. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  17. Napiszę tylko że po zmianie kierownicy i gałki, tak dobrze się jeździ że nie chce się wysiadać, nigdy ale to nigdy bym nie pomyślał że tyle ta zmiana może dać Przyjechały dzisiaj lampki podświetlania rejestracji z polifta - tak, miałem żółtki
  18. Gdybym nie wiedział kim Jesteś to chętnie bym porozmawiał, ale w tym wypadku odpuszczam, polecam zaznajomić się z budową felgi z RS5 a zwykłą z A4 B8. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.