Treść opublikowana przez Pucek
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Akurat, nawet nie jadę swoim autem Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Eibach pro kit + nowy sachs 1be, wystarcza, wygodnie i gleba też jest, a dlaczego nie ma gwinta? Jak raz go ustawilem to jeździłem tak 3lata a gleby dużo wiekszej nie było. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Dzięki Ja zabieram tylko siebie, dużo chęci do picia i to mi styknie
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
245/35 R20 Jutro aktualizacja watku:) Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Mironowóz cz. VII - B8 Allroad ROTOR RS5 stołki S4 !!!SPRZEDAM!!!
Jak malować dokladki to tylko w czarny kolor. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Coś o tym wiem, po 4 latach czarnego lakieru powiedziałem sobie koniec Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Autko mega, od dłuższego czasu się przyglądam, a odnosnie lakieru, czarny zobowiazuje:) szkoda tylko że wygląda dobrze tylko po umyciu Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie to szary sedan na blachach sps? Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
No właśnie ponoć, do jakiego wulkanizatora nie jade to każdy twierdzi inaczej, teraz mam czerwone kropki zaraz na wentylu i z przodu mam po max 15gram za to tył wyszedł na 50 i 70gram, sporo jak dla mnie ale nie mogłem wymyślać przy zakladaniu bo wszystkie zakłady były już zamknięte a był dlugi weekend Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Koza straszna Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Ori koło z RS5 po lekkich modach pod budę a4 Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Zwykły rotor w 20 calach eibach dopiero jutro na aucie. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Wiem bo szukalem od końca marca, rozrządu nie tykam bo jest cicho, zresztą to już moje drugie 3.0tdi więc wiem kiedy i co trzeba robić A tymczasem, spy foto... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aaa takie buty, jak wklejasz linka na forum to taki odnośnik sam się tworzy, najwidoczniej tapatalk tego nie widzi, jest temat w dziale o b8.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, to Ty nie pij tyle bo jakoś Ci co napisali w wątku widzieli fotki, a że wchodzisz na tapatalku to widocznie ich nie widzisz, w sumie Tobie to nie potrzebne bo auto już widziałeś, a co do rajdu, nie moje klimaty, mam dość ruchu w robocie, swoją drogą za 2h wychodzę na nockę a nie jak 90% społeczeństwa, spać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To tylko Tobie bo wszyscy widzą Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Auto wzięte od handlarza który przytargał ją z Włoch na handel:) Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Łapcie, mój nowy golas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak jeszcze ktoś nie widział...
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Dzięki za dobre słowo, środek to golas, rozglądam się właśnie za fotelami w pół skórze i kierownicą poliftową ze ściętym dołem.
-
A4 B8 3.0TDI Avant Quattro... Sprzedane
Witam, po 4 letniej przygodzie z B7 3.0TDI postanowiłem pójść dalej w A4 i wpadła szara B8ka z 3.0TDI pod maską w Avancie z uwagi na powiększającą się rodzinę Zacznijmy od początku, najpierw było B5 a potem czarne B7 które sprzedało się w 3 dni i zostało w klubie Edytuj Oto nowa zabawka, miało być białe w black pakiecie z podwójnym S linem ale nie było nic fajnego, u nas same trupy a w DE worek pieniędzy, wpadł więc szarak, po czarnym aucie duża zmiana bo od razu po myciu nie widać brudu i wygląda całkiem fajnie chociaż szkoda że nie daytona gray Krótki opis: B8 3.0 TDI quattro avant, 11.2010r, 262 000km przelotu, serwis do końca, Włoszka - środek jak nowy ale lakier tak zapuszczony że dokładne mycie zajęło mi 3 dni Wyposażenie: -Zewnętrzny S line -Panorama dach -bixenon + led -fotochromatyczne, składane i podgrzewane lusterka -asystent parkowania tył -chrom relingi i ramki drzwi -MMI 3g -lane assist -side assist -4x el. szyby -kierownica multifunkcyjna -servotronik -pakiet oświetlenie -pakiet schowek -bluetooth -czujnik deszczu i zmierzchu + to co występuje w serii. Plany na 2017: - felgi 20'' -eibach pro kit + amorki 1BE/1BV -przyciemnienie szyb -inne końcówki wydechu -ramki szyb + relingi czarne -czarny grill -podświetlenie tablicy led -brak oznaczeń na tylnej klapie -hamulce S4 -program -aktualizacja map + PL język + uruchomienie dodatkowych funkcji w MMI (Dzięki Hammer) -fotele pół skóry kubełkowe i podgrzewane -kierownica polift ze ściętym dołem -gałka zmiany biegów S line -pedały i podstopnica rs4 -podsufitka czarna + jakieś drobne modyfikacje wnętrza Plany na 2018 ? polift lub zmiana auta na polifta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spota, miały być 3 kebaby a wpadł ledwo 1
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie wali deszczem,: Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka