Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Nawet to pasuje, ale 19'' byłoby idealne, a odnośnie szerokości felg, w necie piszą że wchodzą idealnie 20'' 10j
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  3. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak walniesz wszystkie chromy na biało to będzie sztos!
  4. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Walada, patrz
  5. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  6. Miron, nie chciałem Ci tego już pisać ale bez jakiejkolwiek gleby 20'' w białasie odpada, koza straszna, 19 z S5 będzie dobrym wyborem, no i zawsze to ROTOR i WKLĘSŁOŚĆ Aaa i ogólnie to pragnę Ci przypomnieć że już kupiłeś auto i możesz zakładkę z mobile.de wykasować
  7. To o 16 u Mirona na nowej chacie
  8. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-3-0-tdi-sline-navi-xenon-panorama-ID6ySkDr.html Gdyby było quattro...
  9. Ty sie pochwal jak tam dietka, ile już zeszło?
  10. Nie martw się, jeszcze masz czas żeby do nas dołączyć
  11. Czasy wyjazdów na zloty sie skończyły to co sie dziwisz
  12. W dziale sprzedam wrzuciłem dokładkę z coupry, nowa, może ktoś chce
  13. To jest moja inspiracja
  14. Dobre to masz, tylko jak dla mnie mega minusem jest brak prawdziwego zawiasu allroada, kpina ze strony Audi, było by idealnie na dobrej 20stce a tak kooooozaaaaaaaaaa
  15. Przod na lifta, inne koło i będzie inaczej. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  16. Psychol, jest proste wyjscie z tej sytuacji, dawaj białą folie na c6, wiesz co masz i nic innego nie potrzebujesz. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  17. Magia ośki... A na blacie to samo. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  18. Hehe to bym wtedy mial problem... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  19. Majki, prawie 40 koła za B6 Miron, wiesz dlaczego to u mnie nie stoi, czarne i 2 litry, zresztą ja na razie niczego nie szukam, ostatnio mam większe parcie na 2 kółka Aaa i jeszcze jedno, jest bardzo proste rozwiązanie problemu dojazdu, bierzesz tych swoich brukarzy i za jeden dzień droga jest poprawiona, masz wtedy piękne b8 poliftowe w Sline.
  20. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  21. Podwieś ten temat bo nikt tu na dół strony nie patrzy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.