Treść opublikowana przez Pucek
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja mieszkam już 3ci rok, więc budowane było jakoś 4 i pół roku temu, mało tego, przyjazd ekipy dryfixa załatwiali mi w hurtowni z której brałem cały materiał.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak pół zycia jezdzi z taka mocą... Jednak głupi ma zawsze szczęście Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
No i git, zaoszczedziles na programie to wyłóż za mnie Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Bartek, a na Zator jedziesz??????
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://allegro.pl/audi-a5-lift-3-0tdi-s-line-piekne-zadbane-igla-i6819382114.html#thumb/1 Miron, sprzedawaj drugiego alla i masz piękne A5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To samo mu powtarzam... drożej wychodzi naprawa słabego dojazdu Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie widze żadnego zdjecia, a Ty czekaj ze sprzedażą c6 bo muszę się tym karnąć. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Synek, ja nie z takich, najwidoczniej nie widzisz emotki na końcu:) Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Widocznie u Was na parapetówie nie było Dimana, role się odwróciły No to pyrsk warka
-
Spoty Katowice i okolice
Jaaa, yhyym
-
Spoty Katowice i okolice
Czyżby lekarz dał do myślenia?
-
ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
No właśnie czegoś tu nie kumam, to że zawsze braliśmy po 4-5 domki to nie znaczy że w tym roku też musimy brać tyle samo, chyba że jest jakiś układ o którym wie tylko Miron, a jak nie to każdy dorzuci po 20 zł i domek będzie stał pusty - Zator ma być i koniec!
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Tomi i Zosia też nie jedzie?- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Nie widzę na liscie Sevesa, Tomka a4 i Walady. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No widzisz, byłem na spocie to nic nie mówiłeś że chcesz zakładać, szkoda, leży mi to a zaczynam pozbywać się niepotrzebnych części z B5-B7.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bierze ktoś nową dokładkę z coupry? bo leży mi to i przeszkadza a nie chce jej zakładać do siebie- Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- ZATOR 2017 - IX Urodziny Zlotów Śląskich
Aż się wierzyć nie chce że nie ma chętnych na Zator... - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE