Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Niee, benzyna nie bo lpg nie podejdzie, nowsze 3.0tdi są bardzo dobre.
  2. Teraz płacili za 5tke 3500zł
  3. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Dlatego nie będę wymyślaty i wystarczy mi A6 C7 avant 3.0tdi
  4. Bogaty... raz sie trafi 124zł i od razu bogaty
  5. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pewnie ten kolor Mu nie pasi....
  6. Drugi drin właśnie wleciał Nie dość że 3 dni wolnego to na dodatek wczoraj z głupot puściłem lotka i wpadła 4rka więc tym bardziej pasmo sukcesu
  7. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  8. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  9. Taką mokkę ma kumpel z roboty, 1.4 turbo, biała, ma wszystko oprucz 4x4, nie głupie auto, sam bardzo myślę nad Q5 ale jak sobie pomyślę że mam dopiero 30 lat to chyba jednak będzie B8, Mario, a po co Ci auto pokroju Q7? Q7 można mieć za 50 koła w 3.0tdi ale to taka krowa że jednak lepiej brać Q5, też duże a na pewno bardziej zwinne.
  10. Mario, nareszcie kupujesz FAJNE auto! Zawartość dodana 2 minutes later Wklej jeszcze raz takie żarcie to Ci nakopię w dupe
  11. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  12. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  13. Jak budowałem dom to korzystniej wychodziła pianka, nie wiem jak z tym jest teraz.
  14. Moim zdaniem, strata czasu żeby jechać i oglądać te dwa śmietniki.
  15. A czy pianka po osadzeniu drzwi czy okien pęka? nie, to jest taka sama pianka, tyle że mniej rozprężna, nigdzie nic nie pęka a kamień po przyklejeniu tak trzyma że nie ma szans go ściągnąć, waliłem po nim młotem i jedyne co uległo uszkodzeniu to sam pustak ceramiczny, rozwalił się w drobny mak a miejsce występowaniu pianki jest nienaruszone.
  16. Mi wszyscy znajomi polecają NICE, tyle że musi to założyć instalator z ich certyfikatem bo inaczej nie ma gwarancji, nawet to pisze na ich stronie, osobiście nie jestem jakoś super przekonany bo mam od 3 lat bramę garażową z napędem hormanna i jestem zadowolony, cenowo hormann podobnie a wiem że napęd sprawdzony.
  17. Ostatni post był mój więc nie wiem czy te pytanie do mnie czy do kogoś innego, tak ja już mieszkam 3 lata.
  18. Spoko, flaszke postawicie w ZATORZE
  19. Mam w tym systemie wybudowany dom, zero zastrzeżeń, kamienie prościutkie, bez latania z zaprawą, bez betoniarki, bez dodatkowych ludzi, tylko pistolet z pianką, wiadro wody i lecisz z tematem, jak będę budował drugi dom to też tylko na piance. Na pistolet do pianki stać każdego, a nie każdy chyba wie że pierwszą warstwę na zaprawie kładzie producent kamieni, dopiero na samej już piance robimy samemu, chyba że teraz coś się zmieniło
  20. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  21. Ściągnięcie tapicerki to dosłownie 5 minut, aż byłem w szoku że tak szybko to idzie, nawet w b5 było dużo więcej kręcenia, ale tutaj mamy spinki które na bank się pozrywają - przerabiałem to miesiąc temu jak robiłem podświetlane dekory.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.