Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aaa to dlatego nie było Cie na forum...
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka po pracy:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki! Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za spocisza! Teraz na nockę...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak ;2 Majki, będziemy jak ostatnio, 18:20-30
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale z pełną walizką eurasów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, B8 to całkiem inne auto i to już robi robotę, takie 2.0 albo 3.0tdi w Q przeważnie jest dobrze wyposażone, a takie rzeczy jak kierownica, fotele, zderzaki czy wydech można łatwo zmienić, na pewno będzie ciężko o taki wypas jak mam teraz.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szyderco... Jak się robi po 6-7 dni w tygodniu to się zarabia Zawartość dodana 0 minutes later Jak tak każdy jutro przyjedzie to będzie spora ekipa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja na spota mógłbym wpaść...mam nocki więc do ogarnięcia Miron, dobrze napisane, ale popracuj jutro do 19 i wpadnij na spota, Osiek niech może nie rusza B8 z garażu bo niech się coś jeszcze stanie...odpukać! Majki, jak spot będzie to Cię znowu zabiorę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema, nie jestem chory i nie czuje sie staro, po prostu nic w aucie nie grzebie bo praktycznie wszystko mam a szkoda mi kasy pakować skoro do roku chce zmienić, teraz cisnę w dom. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki, ale nie, zero modów, tylko eksploatacja:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Samo życie Synek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron, z jednej strony tak, ale mi po prostu ON nie pasuje do takiego auta, takie fury kupują starzy pierdziele którzy mają nie za duży worek kasy a chcą wyrwać młodą laskę do lansu i... Taki fajny mesio był by idealny, w BMW też będzie git.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest git Mario... ja też dzisiaj zmieniam na letnie, ale buty na nogach
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka No i Stasiu to dobrze podsumował, mx5 to jak Miron w hjundaju, Ośka widzę w mesiu albo dobrym bmw... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak sie chce odmłodzić to niech najpierw uderzy do doktora Szczyta i Sablewskiej
-
Spoty Katowice i okolice
Cholera, gdybym tu zajrzał to też bym wpadł, ale właśnie skończyłem browara
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Za duże te końcówki...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na bogato...- Spoty Katowice i okolice
Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE