Treść opublikowana przez Pucek
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Ja nie gruntowałem a jedynie co to raz pomalowałem zwykłą białą farbą, ściany mam pomalowane farbami firmy beckers, panowie od gładzi twierdzili że jak zagruntuję to zrobi się "chropowata" powierzchnia zamiast gładkiej, ale tutaj niech się wypowiedzą inni fachowcy, w każdym razie, u mnie jest wszystko git a farba jest zmywalna bo po wyschnięciu tworzy gumę na ścianie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To najwyższy czas kupić nowego łopla
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i o to chodzi żeby wyeliminować co sie sypie i potem lejesz i jeździsz, a niestety w 20 letnie auto non stop trzeba wkładać, nawet jak już się połowę auta wymieniło.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może nie od razu 2 latek, ale tak do 5 lat można brać, pojeździć max 3 lata i do żyda, wtedy koszty nie powinny być jakieś duże a można pójść w lepszą markę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
B5 to wiesz gdzie powinno już stać, zapytaj Dimana ile włożył w zeszłym roku do B7, a ma sławne blb, koszty robi rocznik.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No maaaasakra Poczujesz się jak My, zwykli ludzie którzy nie wiedzą co to wczasy po za swoim placem. https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-audi-a6-c6-s-line-3g-plus-bogato-wyposazone-ID6yHSPT.html Ciekawa furmanka, tylko silnik i napęd nie ten.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I napisał to ten który co rok jeździ na wczasy za granicę i zmienia kurwidołek na 120 metrowe mieszkanie z TV 65 cali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zarobasy...
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Tak, wszystko mialem w cenie, dlatego też zaryzykowalem i nie żałuję. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Tak, korzystałem, przyjechali(za free), położyli pierwszą warstwę i potem już dalej murowałem sam.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Mam wybudowany dom(2012r) w tym systemie i gdybym budował jeszcze raz to wybrał bym to samo, największą zaletą jest czystość na budowie i szybkość "murowania". "Cegly"nie są idealnie proste że np.nie powstaje mała szczelina ale znowu masz te specjalne zakładki ktore pewnie dużo dają bo mają zatrzymywac przeplyw powietrza, po otynkowaniu ścian wewnętrznych jest spoko i zapominasz o tym że sciany były "stawiane na piance" Jeżeli chodzi o koszty to po przeliczeniu dryfix wyszedł bardzo podobnie do ceramiki stawianej na zaprawie bo ja dostawałem pianki i pistolety w cenie a że system był u mnie świeży to cena była dobra. Pewnie Cie zastanawia jak tam przepuszczalność ciepła, tego to nie wiem ale przy ogrzewaniu węglowym w zeszlym sezonie spaliłem 4.5 tony paląc od września do 1 kwietnia, w domu 25 stopni przy 200m2 powierzchni użytkowej. Dodatkowo dom mam ocieplony 15cm styropianem. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Zagadaj do Artura, On ogarnia automaty... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Yebany, ale byłeś zarobas... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
A no faktycznie, pomyliłem forumowiczów, chodziło mi o venom171 który też był z naszego regionu i też miał 2.0tfsi, mój błąd
-
Spoty Katowice i okolice
Afro, chyba chciałeś napisać wlewałeś bo przecież auto sprzedałeś... To że Ty lałeś 0.5l to nie znaczy że inni nie leją 1.5l co jest wyraznie napisane nawet na tym forum. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
Jak Będziesz miał gotówkę w ręce to wtedy się martw, na razie to tylko gdybanie https://mpmoto.otomoto.pl/ Obserwuj co ma Miszel
-
Spoty Katowice i okolice
Nie masz się co dziwić, masz stare auto w którym wszystko może paść, na dodatek z silnikiem specjalnej troski
-
Spoty Katowice i okolice
Droższe w eksploatacji jest 2.0 tfsi, nie dość że wciąga 12l PB i to nie przy pałowaniu, to na dodatek 1l oleju na 1000km ale można to poprawić poprzez wymianę tłoków z pierścieniami, licz się z tym że takie benzyny w Quattro spalą 10l PB przy normalnej jeździe, mi 1.8T wciągało 12l LPG, sporym plusem 1.8T jest możliwość montażu gazu i zrobił bym to bez zastanowienia, a minusem 1.8T jest właśnie moc, można samym programem podejść pod 200KM ALE to dalej nie jedzie, za to w 2.0TFSI masz to wyjściowo, po programie lekko 260KM ale wir w baku, Diesle nie są złe, ale nie kupuje sie padaki do której wiecznie trzeba wkładać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A dzięki, bardzo dobrze! Rośnie jak na drożdżach A tak ogólnie to miałem takiego smaka na kebsa... ale jak na złość nie udało się szybciej wyjechać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty lepiej napisz jak tam dzieciak... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Aaa i mnie na spocie nie będzie:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szału nie ma.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja bym poszedł w taki fajny niebieski...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie wiem co to za niebieski ale jak widzę w konfiguratorze to jest lipny, zresztą żółty też taki wyblakły.