Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Rysiek, więcej daje mi ubezpieczalnia Widzę że zainteresowanie jest, ale jeszcze do wiosny muszę pojeździć, akurat na wiosnę dowalą akcyzę i takie 3.0tdi na Polskich blachach będzie w cenie Nie ukrywam że chcę celować w 3.0 ale 2.0 w Q też może być.
  2. Badam rynek [emoji1] Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  3. Horny, bierz 35k i przyjeżdżaj po b7
  4. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  5. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    W b7 już nawalili sporo czujników do 1.8T ale to dalej najlepsza opcja benzynowa, moje b5 1.8T ma już 345tyś po programie w LPG i turbo siedzi od nowości (tak pokazuje rok produkcji na tabliczce) Jedyna porażka to podwójny napinacz łańcucha wałków (w czapce) który niż zadziała to trochę mija przez co łańcuch dzwoni jak u psa przy budzie
  6. Bo to jeszcze nowszy wynalazek, w tej instalacji o której mi mówił wtryski benzynowe są zmieniane na podwójne gazowo-benzynowe dlatego jest taka cena.
  7. Siemka Rozmawiałem niedawno z Darkiem na ten temat i taka instalacja kosztuje 5500 zł dla 4cyl silników, spala OKOŁO 25% PB i niby to jeździ ale nikt tego nie chwali jak przy starych 1.8T, mało kto to zakłada - tak powiedział fachowiec Temat dotyczy 1.8 tfsi (b8) jak i 2.0 tfsi.
  8. Zwykłego diesla, bez żadnych dodatków do paliwa, Shell/Statoil i czasami Orlen.
  9. Tomek, ale paliwo to loteria więc nie można tak na to patrzeć, też mam diesla i auto w te największe mrozy stało pod chmurką, paliło od strzała A gdzie tankowałeś? nie lejesz przypadkiem "vervy" i tym podobnych?
  10. Plugo/piaskarka nie jezdzi bo jest zbyt wąski wjazd:) a co do smogu to temat rzeka, zawsze był i ludzie żyli po 90 lat. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  11. Oj Pajda, zadbane auto odpala nawet przy -40 więc to żaden wyznacznik, ja mogę śmiało napisać że u mnie jest prawdziwa zima bo do teraz nie mam przejezdnej jednej drogi dojazdowej do domu, została tylko jedna Swoją drogą, można kiedyś zrobić porównanie jak faktycznie tam "u Was" nasypie, czym się różnią w praktyce te napędy.
  12. Pajda, ale Ty nie masz Quattro a tylko podróbkę więc ten napęd trochę inaczej się zachowuje, Mysłowice nie są aż tak daleko od Rybnika więc to dziwne że nie masz tyle śniegu co ja, gdybym teraz pojechał to do samej roboty (22km) będą drogi całkowicie zaśnieżone bo sypie od 19tej, gdybym miał ośkę to muszę wyjechać nie 20 minut wcześniej a 40 bo nie będę w stanie pojechać takimi samymi prędkościami jak w deszczu lub słoneczną pogodę, tutaj jest ten atut, nie muszę jechać jak c*paa po nieodśnieżonej drodze. Nie wiem co ma kwestia odpalania 3 cylindrowego auta do ilości śniegu czy też przyczepności ale inaczej sprawa wygląda jak jedziesz sobie na 9 do roboty gdzie służby drogowe dawno drogi posypali a inaczej wygląda jak ktoś jeździ nocą czy też późnym wieczorem gdzie każdy to ma w d*pie bo ciągle sypie.
  13. Sprawa napędu jest bardzo prosta, jak przejeździsz śnieżną zimę z Quattro to już nigdy nie będziesz chciał kulawego auta, widzę teraz jak brat wyjeżdża do roboty (bmw) to klnie że się zakopuje, polo nawet z wiaty nie może wyjechać dlatego stoi przed nią a ja bez odśnieżania jadę jak Pan Ps. U mnie nikt nie odśnieża a że robię na zmiany to różnie z tym jest.
  14. Była taka chwila ale już mi przeszło, następne może być 2.0 tyle że musi być z odpowiednim napędem
  15. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka! Soprano, gratulacje:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  16. Grubo się nad tym autem zastanawialem... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  17. No to gratulacje Diman! Nowe lokum coraz bliżej
  18. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  20. Cześć Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  21. Jak nic się nie zmieni to będę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.