Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Artur, chyba mam zbyt ruchliwą robotę bo nie przeszkadza mi montaż fotelika, a na ilość miejsca nie narzekam
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jeszcze niech kupi skodę...
  3. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ludzie, ale spina
  4. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema
  5. Sobota, wolny weekend, no to siup w pysk....
  6. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  7. Cześć Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  8. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Właśnie! Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  9. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  10. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Cześć Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  11. No i po robocie... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  12. Gregory, jeszcze raz GRATULACJE DLA WAS To kiedy mam przyjechać po czarną bo szkoda żeby tak tylko stała... umyje ją, czasem przepalę, a Ty jak wrócisz to zapraszam na przejażdżkę i to wszystko w ramach koleżeństwa...
  13. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  14. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka, a Ty Mario, lecz się... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  15. Chociaż Wy mi nie róbcie smaka piwem i kebabami bo nie wiem już jak smakuje piwo, a kebab mi dzisiaj odpadł i będzie dopiero za 3 tygodnie :/
  16. Ja muszę zrezygnować
  17. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  18. Siema... Kebab... Mniam:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  19. A zrobił adaptacje wtryskòw?
  20. Też jutro planuje być...
  21. Witaj w klubie.... ale jeszcze dwie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.