Treść opublikowana przez Pucek
-
Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Jakiś dziwny tu spokój... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już widzę te Wasze zimowe... Jak zawsze każdy na letnich wyskoczy [emoji3] Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak Ci pasuje wzór to nic tylko brać.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oplaca sie ale z odpowiednimi oponami czyli 225 lub 235/35 Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema! Z soboty na niedziele to ja nie pije... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siema! Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Mam model wyższy od chyba 5 lat, przed końcem gwarancji padła pompa bo jest plastikowa, teraz znowu się kończy bo do dłuższego mycia auta spada ciśnienie, jednym słowem szajs, kup tak jak pisze Turzol, a mało tego, nilfisk robi te same myjki pod nazwą michelin czy jakoś tak, przynajmniej tak twierdzą "fachowcy" Zawartość dodana 1 minute later Pajda, poczytaj jak sie użytkuje te tanie myjki karchera, możesz 30 sekund myć i potem ileś tam minut ma to odpoczywać, to wszystko pisze na stronie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tylko pamiętać, ma być OLEJ Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Przyjemnie? przeskok w ciul...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jebbane pierwsze zmiany- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po wujka Moskala jedziemy wszyscy czy mam tam sam nadjechać? mi to obojętne bo i tak się potem spotykamy na stacji...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mam już fajne kółka... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kryzys, raczej Żona nie pozwoliła jechać Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 1 minute later A tak po za tematem, chyba sie starzeje bo wczoraj będąc na popijawie piłem i nie mogłem się najebać... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 2 minutes later Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciebie na liście do bt też nie widzę... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niech lepiej się dobrze obstawi bo wtryski i kolektory sa drogie... Zawartość dodana 1 minute later Spoko, jak coś to do czwartku jestem w domu, potem wyjazd do Bukowiny- Bla bla bla Bukowina Tatrzańska 2017 :)
A w Bukowinie pada śnieg... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE