Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  2. Dzięki za spocisza, teraz spać bo o 4 trzeba wstawać Majki, żaden problem, Pajda, dzięki za odwiedziny
  3. No to git, będę koło 18:30
  4. Też będę, tyle że koło 18:30 Majki, zabrać Cię?
  5. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  6. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  7. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  8. Siemka, jutro spot jak najbardziej... sprężać sie! Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  9. Miron mi dzwonił żeby każdy kto chce jechać na Zator pisał do Niego na PW
  10. Pucek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jest GIT
  11. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  12. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  13. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Widzę że w planach hamulce...
  14. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  15. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  16. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  17. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  18. Siema, ja dziś odpadam, II zmiana...
  19. Nie... ale czemu nie pojechać dwa razy?
  20. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  21. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema
  22. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Żeby nigdy nie narzekać, trzeba by kupić coś pokroju q7 bo nawet do a6 trzeba sie schylać a przecież nie chodzi o samo miejsce na nogi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.