Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Siemka! Widzimy sie na spocie... A może warto juz wyjsc z podziemi? Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  3. Eee to lajtowo, ja straciłem 3 dni wolnego alee za to ogrodek rosnie w siłe. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  4. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  5. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  6. Swoją drogą, jeszcze od bukowiny nie byłem w robocie
  7. Dobrze że nie mam kasy ?
  8. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    U normalnego wulkanizatora, zauważyłem że czym wiecej wymyślałem z wyważaniem tym gorzej to było zrobione a nie mało kosztowało!
  9. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  10. Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  11. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kedzior, Ty gorzej jak baba... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  12. Zobaczymy co będzie pod koniec tygodnia:) Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  13. Ja będę bo mam mega smaka na kebsa, pewnie Diman wpadnie nowym wozem i nie wspominam już o Ośku... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  14. Ale tu cisza... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  15. Bmw Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  16. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  17. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  18. Grisza, a koszulkę masz?
  19. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stasiu, jeszcze raz DZIĘKI za jaszczura
  20. Już po, zlot o 3 dni za krótki Było MEGA Kiedy powtórka? może warto spróbować letniej Bukowiny? D Z I Ę K I ! ! !
  21. Pierwszy zgon zlotu... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  22. Jaa yhyyy Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  23. Lepiej bedzie jak umowiny sie np.w Knurowie bo wyjazd na konkretną godzine z malym dzieckiem jest mało realny Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.