Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Pucek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tataj macie dane sprzedawcy, może go znajdziecie przez google, opakowanie po lewej to jasne ori znaczki a puste opakowanie po prawej to z czarnych emblematów, numery niby te same, płaciłem około 100 zł za jeden komplet.
  2. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siema Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  3. Siemka, Mario, wszystko zalezy od tego jak sobie ktoś skonfigurowal auto. Walada, wejdz sobie do warsztatu b6/7 i zobacz co ile kosztuje i jaki jest stopien trudności montażu, na bank taniej jest dołożyć multifunkcje. Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  4. Pucek odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Mam założone czarne znaczki Sline i zdziwiłem się bo przyszły w folii z ori naklejką... mam je rok i wszystko jest git.
  5. ooo Padre, my lecimy z rana koło 9 z Kato, więc jak Ci pasi to mogę po Ciebie tam podjechać...
  6. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  7. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  8. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  9. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  10. Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  11. Ciekawy efekt, tyle że faktycznie, ja bym pomyślał nad 16stkami chyba że aygo na takich nie wychodzą...
  12. Graty auta, fele ok tylko powinny być cal większe... i bez tego czerwonego paska
  13. Jeszcze chwila i bedziesz jak Maniek... Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  14. Mi sie wyjaśniło samo, nie dam rady przyjechać.
  15. Życzę dużo cierpliwosci i powodzenia Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  16. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  17. Ja mogę być ale poczekam na rozwój sytuacji bo jak coś to mam robotę do zrobienia
  18. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  19. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  20. Siema! Jedna już zaliczona, zostały tylko trzy, czwartek wolne, piątek badania i SPOT no chyba że nie będzie chętnych
  21. Pucek odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemka Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  22. Nie ma to jak mieć wyrozumiałe dziecko które daje pospać do 10:30 [emoji16] Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
  23. Kostka i płot już zrobione?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.