Treść opublikowana przez Pucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario, ty mnie zawsze potrafisz zaskoczyć, nigdy bym nie pomyślał że kupisz tak zjebane auto, ani to fajnie w środku, ani to fajne na zewnatrz, przebiegiem też mnie nie namówisz. My dzisiaj roczek więc wypad nad wodę odpada Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Relingi Dachowe
Normalnie, jak otwprzysz drzwi to zobaczysz miejsca w ktorych maja byc takie metalowe łapy, są one przy relingach i jak zaczniesz je skręcać to bagażnik się zacznie trzymać przez rozciskanie na łapach, nie wiem jak.inaczej to wytłumaczyć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziady... Zrobi mi 250kuca i 560 niuta jak ma być za free- Relingi Dachowe
Tylko takie zdjecia mi zostały Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Relingi Dachowe
Tak, są takie "relingi", miałem je na B5, wyrób ori Audi i ciężko je dostać w używce. Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja w piatek cisne do rogala na ten darmowy program Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja żyję w PL i nie patrzę po takich furach jak RS4, dobra folia nie jest zła, ale co RS to RS- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze napis Helena i nic nie podpadnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Żółty tylko w b5- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakoś sedan mi nie leży- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Stasiu, za 3tyś to nawet tego najsłabszego mmi nie założysz, instalacja na światłowodach, nic nie przygotowane jak w przypadku B7, obstawiam że 7koła trzeba włożyć żeby mieć coś lepszego, ale moim zdaniem za taką kasę to i tak się opłaca.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czerwone mnie jara strasznie, chyba z wiosny wystawie swojego i poszukam czegoś innego... Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-2010-1-8-tfsi-quattro-sline-schwarz-pakiet-ID6z0zPf.html Ciekawa furka u Miszela- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jedno z trzech idealnych połączeń, niebieski z pakietem czerń Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wosk położyłem w zeszłym tygodniu Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pije piwo i.nigdzie sie już nie ruszam Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogę być jak będzie większa ekipa...- Spoty Katowice i okolice
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- Spoty Katowice i okolice
Siema Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE